Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 17:02 Bu haber 2010 kez okundu
 
“Sokaklarda İzimiz, Bu Şehre Sözümüz Var”
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, yaptığı yazılı açıklama ile seçim sonuçlarını değerlendirdi ve yeni bir dönemin başladığına dikkat çekti.
Siyaset Haberi
“Sokaklarda İzimiz, Bu Şehre Sözümüz Var”

İşte Okuroğlu’nun yaptığı yazılı açıklaması, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde; Ülkemizin kötü gidişatına dur demek için ilçemizden de bir mesaj verilmiştir. Millet İttifakı'nın kazandığı İstanbul-Ankara-İzmir başta olmak üzere yeni dönem Tiremize de İYİ gelecektir. Millet İttifakı ilçemizde Genel ve Yerel iktidar gücüne karşı ekip ruhu ile mücadele ederek başarıya ulaşmıştır. Başta bu davaya gönül veren, oyları ile destek olan, olmayan tüm halkımıza, bu zorlu süreçte destekleri ile güç katan CHP İlçe Başkanı ve yönetim kuruluna, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına, köylerde bizleri karşılayan ağırlayan CHP ve İYİ Parti’nin değerli delege ve üyelerine, İYİ Partimizin yönetim Kuruluna, Gençlik ve Kadın Kollarımıza, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen gönüllü dostlarımıza ve ailelerine Teşekkür ediyorum.

 

Başta bugüne kadar desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ailem olmak üzere,  siyasette Cumhuriyet Halk Partisi ilçe gençlik kolları başkanlığından  başlayarak, yönetim kurulu üyeliğine, mahalle delegeliğinden, parti okulu eğitmenliğine kadar CHP’nin bir çok kademesinde görev almamı sağlayarak Tiremize hizmet için siyaset yapmamıza imkan sağlayan ve ittifakın tabanda hayat bulmasını sağlayan; CHP eski ilçe başkanlarım Sn. Ali Gemici,Sn. Mustafa Güngör, Sn. Hidayet Peti , Bakanımız Sn. Halil Çulhaoğlu, İYİ Parti Tire kurucu ilçe başkanım Tire Belediye Başkanım Sn. Salih Atakan Duran ve kurucular kurulunda yer alan arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.  Bu zorlu yolda kendi ifadesi ile ‘Başka Bir Tire Mümkün’ Hedefine ulaşmak için ekip olarak daha azimle çalışmamızı sağlayan ansızın aramızdan ayrılarak bizleri üzüntüye boğan Sn. Yücel Özen Abimize Allahtan Rahmet Diliyorum. Millet İttifakı olarak zaferi kendisine armağan ediyoruz.  Sokaklarda izimiz, bu şehre sözümüz var. Saygı ve Selamlarımla.

 

Hayati Okuroğlu

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sokaklarda, İzimiz,, Bu, Şehre, Sözümüz, Var”,
Yorumlar
Haber Yazılımı