Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 14:04 Bu haber 4244 kez okundu
 
Selman İçelli’den Belediyeye Ziyaret
Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Selman İçelli, eşi Gülin İçelli, AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Tire Belediyesini ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Selman İçelli’den Belediyeye Ziyaret

İlk olarak Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'i makamında ziyaret eden İçelli ve beraberindeki heyet yaklaşık bir saat burada sohbet ettiler.

 

Yapılan ziyaretin ardından makamdan ayrılan İçelli ve beraberindeki heyet daha sonra tek tek Belediye birimlerini ziyaret ederek Belediye personeli ile selamlaşıp sohbet etti.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, “Seçim çalışmaları kapsamında Belediyemizi de ziyaret ettik. Belediye Başkanı Sayın Tayfur Çiçek'i ziyaretin ardından diğer birimleri de gezip Belediye çalışanları ile görüştük. Bu güzel ziyaret için Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ve Tüm Belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah göreve geldiğimizde Belediye personelimizle olan bağımızı arttıracak ve birlikte Tire için çalışarak AK Parti belediyeciliğini yaşatacağız halkımıza. Tire Belediyesi çalışanları olarak iyi bir aile olacağımıza inanıyorum. Hepimiz Tire için çalışacağız. Çok çalışacağız ve çalıştığımızın karşılığını alacağız. Biz Tire sevdalısıyız. Tire Aşkına hazırladığımız projelerimizi belediyemizin güçlü kadrosu ile hayata geçireceğiz. İlgi ve alakaları için tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Selman, İçelli’den, Belediyeye, Ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Selman İçelli’den Belediyeye Ziyaret
Selman İçelli’den Belediyeye Ziyaret
Selman İçelli’den Belediyeye Ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı