Haber Detayı
11 Şubat 2014 - Salı 09:41 Bu haber 3557 kez okundu
 
Seçkin Römork Avrupa’ya ihracata başladı
Tire’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Seçkin Römork, geçen yıl Avrupa’ya ihracat yapmaya başladı. Bu atılımı ile ilçenin sanayi ve ticari hayatına önemli bir katma değer katan firma ihracat noktasında daha da ileri gitmek istiyor.
Tire Haberi
Seçkin Römork Avrupa’ya ihracata başladı

Sektöre 1984 yılında demir ticareti yapma işiyle giren ve geride kalan 30 yıl içinde büyük atılımlara imza atarak römork imalatına başlayan ve bu alanda Türkiye çapında ticari ilişkiler kuran Seçkin Römork, geçen yıl yaptığı ihracat hamlesi ile hamle ile Avrupa ülkelerine ihracat yapmaya başladı.

Tire firması Seçkin Römork’un işletmecisi olan Asil Seçkin, farklı modellerde yaptıkları römork üretiminin Avrupa standartlarında olduğunu ve bu çalışmaların Avrupa ülkelerinde de karşılık bulduğunu belirtti ve sadece Tire’deki sanayi ve ticaretin gelişmesine değil, Türk sanayisi ve ticaretinin de gelişmesine katkı sunduklarını belirtti.

MAKEDONYA VE KOSOVA’YA İHRACAT YAPILDI, İRAN VE SURİYE İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Geçen yıl Makedonya ve Kosova’ya römork ihracatı yaptıklarını, bu yılın ilk ihracatını da geçtiğimiz günlerde yine Makedonya’ya gerçekleştirdiklerini ifade eden Asil Seçkin, bu ihracat ağını bu yıl ve önümüzdeki yıllarda hızla geliştirmeyi amaçladıklarını Avrupa’nın diğer ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine römork ihracatı yapmak istediklerini ifade etti.

Yurt içinde yapılan pek çok makine fuarına katıldıklarını ve oralarda yabancı ülkelerden gelen iş adamları ile görüşüp iş görüşmelerinde bulunduklarını ifade eden Seçkin, İran ve Suriye ile görüşmelerde olduklarını, anlaşmaları halinde, ilerleyen günlerde bu ülkelere de ihracat yapabileceklerini belirtti.

“HEDEFİMİZ İHRACATIMIZI ARTIRMAK, YURT İÇİ BAYİ AĞINI GELİŞTİRMEK”

Asil Seçkin çalışmaları ve hedefleri ile ilgili düşünce ve planlarını açıklamaya şu sözlerle devam etti: “Bu yıl ki hedeflerimiz arasında, diğer Avrupa ülkelerine ihracat yapmak ve yurt içindeki bayi ağını çoğaltmak var. Tire’de üretim yapan bir firma olarak, Türk sanayisine hizmet veriyoruz. Firmamız, kurulduğundan bu yana, günün gereksinimlerine göre kendisini ve ürünlerini her geçen gün daha da geliştirerek, ilerleten bir firma oldu. Alanında tecrübeli personel ile üretim yapan ve sektöre bol çeşit sunan ve satış ağını gün geçtikçe geliştiren bir firmayız.  En yüksek kalitede, TSE ve Avrupa standartlarına uygun şekilde üretim yapan bir firmayız. Bu kaliteli üretim anlayışımız, yabancı ülkelerde de alıcı bulmaya başladı.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’nin, önde, gelen, sanayi, kuruluşlarından, biri, olan, Seçkin, Römork, geçe
Yorumlar
Haber Yazılımı