Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 10:31 Bu haber 2342 kez okundu
 
Seçim güvenliği masaya yatırıldı
24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesi seçim güvenliği toplantısı Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında yapıldı.
Tire Haberi
Seçim güvenliği masaya yatırıldı

Tire’de seçimlerin güvenlik içerisinde geçmesi noktasında gerekli önlemlerin alınması adına, Tire Kaymakamı Dr.HasanTanrıseven yönetiminde ‘İlçe Seçim Güvenlii Toplantısı’ yapıldı. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçiminin  güvenlik ve boyutu masaya yatırıldı.

Tire Kaymakamlığı Toplantı Salonunda yapılan toplantının açılışında bir konuşma yapan Kaymakam Tanrıseven, 24 Haziran tarihinde yapılacak seçim ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının gerekli önlemleri aldığını belirtti. Tanrıseven, seçim süreci ile ilgili bazı hususları ve yasal mevzuatları hatırlatmak üzere ilgili kurum temsilcileri ile beraber toplandıklarını kaydetti.

Toplantıda, kolluk birimleri seçim ilgili yasal mevzuat hükümlerini hatırlattı. Diğer kamu kurum ve kuruluşları da seçim propaganda süreci ve seçim gününde mevzuatla belirlenen şekilde üzerlerine düşen görevleri hassasiyetle yapacaklarını belirttiler.

TOPLANTIYA KATILANLAR

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında yapılan toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, Tire İlçe Jandarma Komutanı Emre Davutoğlu, Türk Telekom Temsilcisi Osman Bingöl, İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ulvi Toprak, Gediz Elektrik Tire İşletme Müdürü Osman Türeli, Orman İşletme Şefliği Temsilcisi Orman Müh. Gülçin Takıcak, İZSU Tire Temsilcisi Deniz Soman, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tire Hizmet Bürosu Temsilcisi Caner Demirkap, Tire Belediyesi Zabıta Müdürü Tarık Bolpaça ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Sungurtekin katıldı.

 

HABER: Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçim, güvenliği, masaya, yatırıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Seçim güvenliği masaya yatırıldı
Seçim güvenliği masaya yatırıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı