Haber Detayı
19 Şubat 2014 - Çarşamba 09:46 Bu haber 4544 kez okundu
 
Saadet Partisi’nin meclis listesinde yer alan isimler belli oldu
Saadet Partisi (SP) Tire İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter partilerinin Tire Belediye Meclis üyeliği listesini belirledi.
Tire Haberi
Saadet Partisi’nin meclis listesinde yer alan isimler belli oldu

Saadet Partisi (SP) Tire İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter partilerinin Tire Belediye Meclis üyeliği listesini belirledi. Bu yerel seçimde yapacağı seçim çalışması ve alacağı sonuç en çok merak edilen adayların başında gelen Sadrettin Yakuter’in “Tire Kazanacak” sloganı ile devam ettirdiği seçim çalışmalarında en çok destek alacağı meclis üyeleri listesindeki isimlerin kimler olduğu, dün belli oldu. Merakla beklenen  SP listesinde yer alan isimler şöyle oldu:

BAŞKAN KONTENJAN LİSTESİ:

Turabi Erdal, Erol Ertürkmen, Sami Berberoğlu

MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ:

1-Ali İbrahim Karkan, 2-Mustafa Tuğrul Tarık, 3-Mehmet Çapkan, 4-Yalçın Yasakçı, 5-Berrin Kazakçı, 6-Hakan Savaş, 7-Mehmet Şeşen, 8-Hüseyin Sarımsak, 9-Ali Yılmaz, 10-İbrahim Ekmen, 11-Nevzat Tuğrul, 12-Mustafa Özdemir, 13-Mustafa Kapuloğlu, 14-Muhammet Çekerol, 15-Ömer Ali Sert, 16-Engin Aydın, 17-Mehmet Arslan, 18-İsmail Çiloğlan, 19-Mustafa Bostan, 20-Nevzat Karavan, 21-Firdevs Yazıcı, 22-Ozan Solaker.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, (SP), Tire, İlçe, Teşkilatı, Belediye, Başkan, Adayı, Sadrettin
Yorumlar
Haber Yazılımı