Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 16:05 Bu haber 1300 kez okundu
 
Remzi Şenki, “Cumhuriyet Halk Partisi Ders Verilecek Değil Sahip Çıkılacak Partidir”
Cumhuriyet Halk Partisi Eski Gençlik Kolları Başkanı Remzi Şenki gazetemiz Büyük Tire’ ye konuştu.
Siyaset Haberi
Remzi Şenki, “Cumhuriyet Halk Partisi Ders Verilecek Değil Sahip Çıkılacak Partidir”

“Cumhuriyet Halk Partisi Ders Verilecek Değil Sahip Çıkılacak Partidir.

 

Millet İttifaki birlikteliğin İstanbul-Ankara-İzmir 'de alınan sonuçlar sonrası Şimdi daha İYİ anlaşılmış olması gerekir. Millet İttifakının Memleket Meselesi, Hükümete bir uyarı niteliği taşıyacağını Adaylar açıklandıktan sonra hala anlayamayıp sürekli çığırtkanlık yapan bir yapı, Yerel Siyasetin artık genelleştiğini, kişinin önemi değil, birlik ve beraberliğin öncelik olduğunu kavrayamamışlardır.

 

Türkiye'de siyasetin artık bir level atladığını, gelişen ve yenilenen siyasi yapıyı iyi takip etmeyip işlerine gelmediği için, halkın değil, Kendi çıkarlarına ters geldiği için görmemişlerdir, görmek istememişlerdir.

 

Sahte CHP'liler meydanlarda ve Tire 'de Cumhuriyet Halk Partisine ders vermeye, Millet İttifakını Bölmeye, Parçalamaya ve Ülkenin bu kötü gidişine verilecek olan mesajı TİRE' de engellemeye çalışmıştır, Tekrar AKP'ye seçim kazandırmak istedikleri açıkça belli olmuştur.

 

Ortaya çıkıp, Millet İttifakında Sorun var, Genel Başkanın Neden Fotoğrafı yok, Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağı neden yok gibi Gereksiz ve Saçma Engelleyici mesajlar yayınlayanlar ve aynı zamanda, soluğu DSP ofisinde alıp, akşam ortam nasıl diye Millet İttifakı Ofisini gözlemlemeye, güç nerede olacak ise orada görünelim bekleyişine girenler, DUVARA TOSLAMIŞLARDIR.

 

Bir anda akıllarına Cumhuriyet Halk Partili olmak gelen sahte, gereksiz CHP'liler Demokratik Sol Olmayan Partinin Sağcı ve Anti -CHP'li adayının etrafında bir araya gelmişler ve akılları sıra bir anda Muhteşem CHP'li olmak istemişlerdir.

 

Kendilerini partiden üstün görmeye, Çokbilmişliği, İttifakı Destekleyenleri Partili olmamak ile suçlamışlar, kendilerini Sütten çıkmış Ak Kaşık Sanmışlardır.

 

Zamanında CHP’nin karşısında Aday olup oyları bölmüş AKP ye seçim kazandırmış,Daha Sonra Önce CHP 'ye gelip ortalığı karıştırıp DP 'de seçim kazanmış yine bu gereksiz ve aynı CHP'liler yüzünden CHP seçimi kaybetmişti.

 

Yine aynı bu ekip Tire 'deki bu dönemki Yerel Seçimin seyrini değiştirmek için kolları sıvamış, Cumhuriyet Halk Partisi'nin aday çıkaramamasına kadar gelen sürecin baş mimarları yine bu dönem Başrol Oyuncusu olmuşlardır.

 

Ama ne yazık ki hesaba katmadıkları DİĞER ÇOCUKLARIN güç birliği, Millet İttifakı Ruhu ile hareket eden bilinçli ve azimli yapı, İYİ -CHP'li Seçmen, Siyasetçi, Başkan, Yönetici, Gönüllüler Bu Oyunları hep birlikte çok çalışarak, iyi çalışarak Bozmuştur. Tire Halkımıza gerekli ve doğru bilgiler aktarılmış ve uzun zamandan beri verilen mücadele halkımızın takdiri ile en iyi sonuca ulaşmıştır.

 

Halkımıza Cumhurbaşkanlığı seçim süreci, aday, adaylığı süreçleri ve sonrasında en doğru ve Gerekli bilgiler aktarılmıştır.

 

Kendisine Tire'de Seçim Kazandıran Partiye zarar vermek anlayışı ile CHP'li seçmenin üzerinde sandık ve CHP  logosu YOK psikolojisi kurarak,Tire 'de açık ara Millet İttifakının Kazanacağı Seçimin 11’e 11 -AKP ile Millet İttifakı meclis üyesi sayısının eşit çıkmasına da sebebiyet vermişlerdir.

 

Hesabı mutlaka sorulacaktır.Kös-Kös karşıdan bakıp, Cumhuriyet HALK Partili Genç, Yaşlı, Kadin ve Seçmenlere’ Seçimi kazanmanız için Çok Çalışmanız Gerekir Hadi Bakalım AKP gümbür Gümbür Geliyor, Bir konser bile yapamadınız diyenler, Seçim günü bile ‘Hâlâ Oy Pusulasında CHP logosu yok içiniz rahat mı? diye Seçim yapılan Okul Bahçelerinde Nutuk verenler,  Alaycı tavırlar ile Partililerimizin heyecanına gölge düşürmeye çalışanlar, İttifak olursa ilk ben gelirim çalışırım diye yalan söyleyenler, İttifak adayı açıklanınca yan çizenler, gölge etmeye çalışanlar, katkı koymayanlar

 

Bu seçim Milletimize İYİ geldiği ve geleceği, kadar Sizlere de Gelenler Gelmiştir ve Gelecektir.

 

Yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi'nin başarısız olması için Hep BEN, BEN anlayışı ile hareket eden, Bu sahte yapının Partimizden temizlenmesi için En sesli Mücadeleyi vereceğimden ve Partimizin Ahlak Terbiyesini, Hukuk ve İlkelerini korumak, hak ettiği şekilde olması için, Partime Sahip Çıkmaya, En verimli, en çalışkan bir neferi olmaya devam edeceğim.

 

Artık Tire Cumhuriyet Halk Partisi Tertemiz bir sayfa açacak, Çiçek, Böcek, Kuş demeden Milletin Birlik ve Beraberliği için, Millet İttifakı Ruhu ile Mücadele edecektir.”

 

Saygılarımla...

Mehmet Remzi ŞENKİ

Eski Gençlik Kolları Başkanı

ADD Eski Gençlik Komisyonu Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Remzi, Şenki,, “Cumhuriyet, Halk, Partisi, Ders, Verilecek, Değil, Sahip, Çıkılacak, Partidir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı