Haber Detayı
31 Mart 2018 - Cumartesi 18:53 Bu haber 2576 kez okundu
 
Genç İş Adamı Ticaret Odası Başkanlığına aday oldu
Tire Ticaret Odası Başkan Adayı Burak Alp Ersen, Değişim Grubu olarak seçim çalışmasını hızla sürdürüyor.
Tire Haberi
Genç İş Adamı Ticaret Odası Başkanlığına aday oldu

Tire Ticaret Odası Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Burak Alp Ersen, meclis ve komite üyeleri seçimine Değişim Grubu olarak katıldıklarını açıklayan yazılı bir basın açıklaması yaptı. 

Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi, “DEĞERLİ TİRE TİCARET ODASI ÜYELERİ ve SEVGİLİ TİRELİLER

2 Nisan Pazartesi Saat 09:00-17:00 saatleri arasında yapılacak Tire Ticaret Odası Meclis ve Komite Üyeleri Seçimine DEĞİŞİM GRUBU olarak katılacağız.

“Değişim talebini gördük”                      

Tire Ticaret Odası Üyeleri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda üyelerin büyük bölümünden DEĞİŞİM talebini gördüğümüz için bu seçimlere katılmaya karar verdik.

Saygıdeğer üyelerle yaptığımız birebir görüşmelerde, üyelerin Ticaret Odası Yönetiminden beklentilerini içeren öneri ve taleplerinin DEĞİŞİM GRUBU olarak uygulayıcısı ve takipçisi olmaya söz veriyoruz.

Öncelikle Oda Yönetimi için adaylarımızı seçerken üyelerden gelen talepleri dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz. DEĞİŞİM GRUBU olarak adaylarımızı siyasi dengeleri ve kartvizitleri dikkate alarak belirlemedik. Adaylarımızı DEGİŞİMİN adına ve özüne uygun olarak,şimdiye kadar odada görev almamış,vaktinin bir kısmını odaya ayırabilecek, kendine has fikirleri olan,toplumun içinde çarşıda,pazarda,fabrikada,tarlada,bakkalda,işyerinde,kahvede kendi meslektaşlarının sorunlarına hakim ve hesap sorabileceğiniz kendi içinizden olan üyelerden seçtik. Bu nedenle özgüvenimiz yüksek olarak karşınıza çıkıyoruz. Bu makamı kartvizit makamı değil, üyelere katkı koyma makamı olarak görüyoruz. Üyelerimizin ticari portföyünü bilerek, her iş kolundan meclis ve komite üyelerimizle Tire Ticaret Odası üyelerinin sorunlarına eğilecek ve yeni projeler üreteceğiz. Dinamik bir çalışma grubu ile var gücümüzle çalışacağız. Üyelerin odaya sadece belge almak ve aidat ödemek için değil, ticari ve sosyal projelerin bir parçası olmak, fikir vermek, fikir almak için memnuniyetle geleceği bir hale dönüştürmek için adayız.

Yıkmak için değil yapmak için DEĞİŞİM GRUBU   

Üyesiyle bütün bir Ticaret Odası için DEĞİŞİM GRUBU   

Tüm üyesine eşit yaklaşan bir Ticaret Odası için DEĞİŞİM GRUBU   

Çalışkan,üretken,dinamik bir Ticaret Odası için DEĞİŞİM GRUBU   

Siyasetin değil, üyesinin taleplerinin ön planda olduğu bir Ticaret Odası için DEĞİŞİM GRUBU

Genel ve yerel iktidarla birlikte, ilgili kurum ve kuruluşlarla her türlü ortak proje geliştirmek ve gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız!

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı