Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 11:08 Bu haber 1720 kez okundu
 
Ozan Talip’ten Bir Hediye de Mehmet Delikanlı’ya
Tireli sanatçı Ozan Talip, Başkan Atakan Duran'dan sonra Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı’ya da yazmış olduğu şiiri çerçeve haline getirip kendisine hediye etti.
Tire Haberi
Ozan Talip’ten Bir Hediye de Mehmet Delikanlı’ya

Tireli sanatçı Ozan Talip Mehmet Delikanlı’ya yazmış olduğu şiiri çerçeve haline getirip kendisine hediye etti. Geçtiğimiz günlerde Tireli sanatçının Tire Ticaret Odası başkanı Mehmet Delikanlı’ya yazmış olduğu, sözlerinin kendisine ait olan şiirini gazetemizde yayınlamıştık. Belediye Başkanı Atakan Duran’a yazmış olduğu türküyü çerçeve haline getiren ve makamında takdim eden Talip aynı jesti Mehmet Delikanlı’ya da yaptı. İş yerinde Delikanlı’yı ziyaret edip hediyesini takdim etti.

 

Yaşanan bu durum karşısında duygulanan ve büyük bir mutluluk yaşan Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı duygularını şu kelimelerle ifade etti; “Geçtiğimiz günlerde Tireli sanatçımız şahsıma yönelik güzel bir şiir yazmış beni çok mutlu etmişti. Bugün de burada bu şiiri çerçeve haline getirip güzel bir paketle bana sundu, çok mutlu oldum. Benim de rahmetli babaannem Giritli köyünden Talip Bey de öyle, Tireli bir ozan olduğu için ona desteğim her zaman sürecek. Kendisi uzun yıllar memleketten uzak kalmış yurt dışında yaşamış, fakat Tire’ye olan sevgisi ve Tire'ye bir şeyler kazandırma arzusu hiç bitmemiş. Ona desteğim hep sürecek. Kendisine bana yazmış olduğu şiirden ve bu hediyeden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ozan, Talip’ten, Bir, Hediye, de, Mehmet, Delikanlı’ya,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ozan Talip’ten Bir Hediye de Mehmet Delikanlı’ya
Yorumlar
Haber Yazılımı