Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 10:59 Bu haber 1919 kez okundu
 
“ŞAMPİYONUM SENSİN BABAM...”
Babaları mücadele etti, minikler destekledi. Anaokulu minikleri futbol heyecanını sahadaki babaları, tribündeki anneleri ile birlikte yaşadı.
Tire Haberi
“ŞAMPİYONUM SENSİN BABAM...”

Tire’de hizmete giren üçüncü devlet anaokulu olan, hayırsever çift Nefise ve İbrahim Çetin tarafından yaptırılan ve kendi isimleri verilen anaokulunun eğitim gören 3 yaş gurubu miniklerinin babaları halı saha futbol maçında buluştu. Babaları halı sahada mücadele eden, birçoğu ilk kez bir futbol karşılaşmasını canlı izleyen anaokulu minikleri, anneleri ile birlikte tribünde babalarını tezahüratlarla destekledi.

BABALARA VE ÇOCUKLARA KUPA VERİLDİ

“Şampiyon Sensin Babam” sloganı ile gerçekleştirilen ve Tire’de bir ilk olan etkinlik gerek aileler, gerekse okul yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Keyifli ve dostane bir ortamda geçen karşılaşma sonunda sahaya çıkan babalara ve çocuklarına günün hatırası olması adına birer küçük boy kupa verildi.

MİLLİ EĞİTİMDEN GERÇEKLEŞTİRENLERE VE KATILIM GÖSTERENLERE TEŞEKKÜR

Yapılan etkinliği beğeni ile karşılayan Tire İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden Okul yöneticilerine, öğretmenlerine ve etkinliğe katılım gösteren velilere teşekkür etti. Okul yönetimine ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

                                                                      

HABER: Yiğit SOYLU

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“ŞAMPİYONUM SENSİN BABAM...”
“ŞAMPİYONUM SENSİN BABAM...”
Yorumlar
Haber Yazılımı