Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 11:37 Bu haber 3665 kez okundu
 
O sapık cezaevinde…
Bayındırda, ilkokulların önlerinde değişik zamanlarda 3 kız çocuğunu elle taciz ettiği öne sürülen A.Ç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Tire Haberi
O sapık cezaevinde…

Bayındır’da, ilkokul çağındaki yaşları 7 ile 10 arasında değişen 3 kız çocuğunu elle taciz ettiği öne sürülen A.Ç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlının tutuklanması ile rahat bir nefes alan Bayındırlı öğrenci velileri “Suçlunun cezasını adalet verecek. Uzun bir aradan sonra çocuklarımızı korkmadan okula göndereceğiz” şeklinde konuştular.

 

Tutuklandı

 

2015 yılında, Tire’de de iki çocuğa cinsel istismar suçundan yargılandığı ortaya çıkan A.Ç, Bayındır Emniyet Müdürlüğü’nün filmleri aratmayan operasyonu ile yakalandı. Velilerden gelen şikayet üzerine sapığı yakalamak için 9 sivil polisten oluşan toplam 3 ayrı tim kuran Bayındır Emniyet Müdürlüğü, okul önlerinde kimliklerini belli etmeden zanlıyı takibe aldı. En uygun anda harekete geçen sapık timi, şüpheliyi başka bir çocuğa zarar vermeden etkisiz hale getirdi. Göz altına alınan zanlıyı şikayetçi çocuklar ve aileleri de teşhis etti. A.Ç, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak, Ödemiş Cezaevi’ne gönderildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, sapık, cezaevinde…,
Yorumlar
Haber Yazılımı