Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 13:44 Bu haber 6479 kez okundu
 
MHP'ye yeni üye kayıtları yapıldı
Siyaset Haberi
MHP'ye yeni üye kayıtları yapıldı

MHP Tire İlçe Başkanlığı, erken seçim kararı alınması ve bu tarihin 24 Haziran’a çekilmesinin ardından ilçe genelinde üye kayıt seferberliği başlattı. Bu kapsamda Tire’de çalışmalarını yoğunlaştıran Milliyetçi Hareket Partililer, ilçede de yeni üye kayıtları yapmakta.

YENİ ÜYELERE, BİLAL KIVRAK ROZET TAKTI

Milliyetçi Hareket Partisi, Tire İlçe Başkanlığı parti binasında önceki gün gerçekleştirilen törenle partiye katılım sağlayan ve üye olan yeni isimlerin rozetleri MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak tarafından takıldı ve yeni isimlerin üyelik belgeleri dolduruldu.

“Devlet Bahçeli'nin devlet adamlığının kendilerini etkilediğini, vatanın dört bir etrafının, 15 Temmuz'da olduğu gibi, hainler tarafından sarıldığını ve bunun çözümünü tek ve gerçek adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu ifade eden” yeni üyeler, bu gerekçelerle MHP saflarına katılmayı uygun bulduklarını söylediler.

“ÜLKEMİZ ÜZERİNDE OYUN KURANLAR AYNI GÜÇLERDİR”

MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak ise, tüm vatansever, milliyetçi, bayrağının ve dinin davasında olan herkesi üç hilal çatısı altına beklediklerini belirtti ve sözlerini; “Ülkemiz, her yerde ve her şekilde kuşatma altına alınmaya çalışılmaktadır. Bir taraftan Suriye’de kullanılan maşalarla gerçekleştirilmek istenen sinsi planlar, bir taraftar Güneydoğu’da maşa terör örgütü ile yapılan saldırılar, öte taraftan Ege’de Yunanistan’ı bize karşı kışkırtıp gerginlik çıkaranlar, beri taraftan Dolar üzerinden ekonomik kıskaç oluşturmak isteyenler… Bunların hepsi aynı çevrelerdir. Bunları yapanların veya maşa/paravan olanların hepsi aynı güçlere hizmet ediyor. Dünyanın sahibi olduğunu sanan bu güçlere bilerek veya bilmeyerek içeride de birçok kişi hizmet etmektedir. Bunları gören ülkemizin ikinci bir kurtuluş savaşı verdiğini anlayan tüm vatan evlatları; genç yaşlı, kadın erkek, köylü kentli herkes, şartlar ne kadar çetin olursa olsun, vatanın ve milletin bekasını savunan cepheden yana olmalıdır. Bugün bu arkadaşlarımız da bu bilinç ve ruhla, MHP saflarına katılmıştır.” şeklinde tamamladı.

 

 

HABER:   Yiğit SOYLU 

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP'ye yeni üye kayıtları yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı