Haber Detayı
21 Haziran 2019 - Cuma 11:37 Bu haber 5389 kez okundu
 
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
Yerel seçimlerin ardından Tire’deki birçok partide tartışmalar ve parti içi sorunlar devam ederken, Milliyetçi Hareket Partisi siyasetle ilgilenen Tirelilerin çekim merkezi konumuna geldi.
Siyaset Haberi
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu

Önümüzdeki günlerde birçok üye katılımının beklendiği Tire MHP teşkilatında ilk toplu katılım dün gerçekleşti. Milliyetçi Hareket partisine yakınlığı bilinen Antrenör Mustafa Memişoğlu, Mimar Saadet Şengök, Grafiker Seyfullah Ayvalı İşletmeci Uğur Sorman ve Kemal Hasbil gibi bazı Tireli isimler parti binasına giderek üyelik kayıtlarını gerçekleştirdi.

 

Bilal Kıvrak; “PARTİMİZE YOĞUN BİR TEVECCÜH VAR” 

 

Üye kayıt işlemlerinin ardından konuşan MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak,  “50 yıllık bir hareketin önderliğinde, cefalarla dolu bir maziye sahip Milliyetçi Hareket Partisi’ne halkımızdan yoğun bir teveccüh var. 2023 vizyonu ve güçlü bir teşkilat yapısıyla, Tire'ye ve Türkiye'ye hizmet anlamında halkımız MHP çatısı altında bir araya gelmek istiyor. Bu gün de işte bu teveccühün somut bir göstergesi olarak partimizin üyelik rozetini takarak aramıza katılan, Sayın Mustafa Memişoğlu, Saadet Şengök, Seyfullah Ayvalı, Kemal Hasbil, Uğur Sorman kardeşlerimizin katılımlarından büyük bir mutluluk duyduk. Hayırlı olmasını diliyorum. Bundan böyle de partimize üyelik başvuruları devam edecek. Teşkilatımız daha da güçlenecek” dedi.

 

Memişolu; “TAVRIMIZ DA, TARAFIMIZ DA MHP’DEN YANA OLACAK”

 

MHP üyelik başvurusunu yapan Tirespor eski antrenörü Mustafa Memişoğlu da, Türkiye’nin üzerinde çok büyük oyunların oynandığı bir süreç yaşandığını ifade ederek, ”Ülkemiz üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor. S400 füzeleri üzerinden Doğu Akdeniz’de hidrokarbon arama üzerinden, dolar üzerinden ülkemiz kuşatılmaya çalışılıyor. Bizde karıncanın Hz. İbrahim’e su taşıdığı gibi bu süreçte tarafımızı belli etmek için buradayız.  Bu güne dek başka hiçbir siyasi partiye üye olmadık. Bu günden sonra resmi olarak tavrımız da tarafımız da MHP’den yana olacak. Allah utandırmasın” dedi.

 

MHP TİREDE SEÇİMLERİN KİLİT PARTİSİ DEĞİL KAZANANI OLMALI

 

Memişoğlu ayrıca, bu güne değin Tire’de Milliyetçi Hareket Partisinin seçimlerin kaderini belirleyen kilit parti olarak anıldığını hatırlatarak, “Ben inanıyorum ki,  bundan sonra Milliyetçi Hareket Partisi, Tire’de seçimlerin kaderini belirleyen değil, seçim kazanan parti olacak, olmalı da…  Bunun için de yapılması gereken her şeyi sorumluluk alarak hep birlikte yapmalıyız. Ülkemizin içinden geçtiği konjoktürde bir olmamız, diri olmamız lazım. Artık ayrılıkları gayrılıkları bir kenara bırakmalıyız. Allah’ın izniyle ilk seçimlerde Tire Belediye binasına Üç Hilal’i asacağız. Bir daha dönmemek üzere olmamız gereken yerde partimizde, evimizde olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Saadet Şengök; “KADIN VARSA BAŞARI DA VARDIR.”

 

Mimar Saadet Şengök ise, “İşin içinde kadın varsa başarı vardır” diyerek, “Bu zamana kadar Tire siyasetini uzaktan izledim. Şimdi de uzaktan değil, içinde bulunarak, katkı sağlamam gerektiğini düşünüyorum. Bunun için de MHP saflarında memleketimize hizmet etmeye çalışacağım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP,, Tire, Siyasetinin, Cazibe, Merkezi, Oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
MHP, Tire Siyasetinin Cazibe Merkezi Oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı