Haber Detayı
27 Şubat 2018 - Salı 11:37 Bu haber 6340 kez okundu
 
MHP’de yeni yönetim ilk toplantısını yaptı
MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak yeni oluşan ilçe yönetimi ile bir araya geldi.Kıvrak, “Tek yumruk, tek ses” olacaklarını söyledi.
Siyaset Haberi
MHP’de yeni yönetim ilk toplantısını yaptı

MHP Tire İlçe Başkanlığına getirilen Bilal Kıvrak, görevini resmen devir aldıktan sonra yeni ilçe yönetimini de İl Başkanlığından gelen onayın ardından resmen görevine başladı. Yeni Başkan ve yeni yönetim ilk toplantılarını önceki gece Partinin ilçe binasında gerçekleştirdi. Bilal Kıvrak burada; “Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyfendi'nin takdiriyle yönetim kurulumuz uygun görülmüş olup gerçekleşen atamanın ardından görev dağılımı yapmış bulunmaktayız. Bundan sonra tek yumruk tek ses olarak Tire'ye hizmet için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

“TÜRKİYE’YE VE TİRE’YE HİZMET YARIŞINDA BİZ DE VARIZ”

Çalışma programlarını söyleyen Kıvrak, sözlerinin devamında; “Önümüzde uzun ve engebeli bir yol var bunun farkındayız. Tire'ye hizmet yarışında biz de varız. Kuvvetli bir ekiple yola çıktık. İlk hedefimiz 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için hazırlanacağız. Tire'nin birçok sorunu olduğunu biliyoruz. Gerek yönetimdeki gerekse dışarıdaki MHP mensubu arkadaşlarımızla, Tire'ye hizmet etmek isteyen herkese kapımız açık. Bundan sonra yolumuza bakacağız.” dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZIN YOLU YOLUMUZ, SÖZÜ SÖZÜMÜDÜR”

Bilal Kıvrak, sözlerinin sonuna şu ifadelerle noktayı koydu: “Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli'nin sonuna kadar arkasındayız. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in de dediğigibi ‘Ülkücülük MHP'de olur’ bu da böyle bilinmeli, Genel başkanımızın yolu yolumuz sözü sözümüzdür, milim oynayanda namerttir.”

MHP’NİN YENİ YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Bilal Kıvrak’ın İlçe Başkanlığında kurulan Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Teşkilatının yeni  yönetim kurulunu oluşturan isimler ve bu isimlerin yönetim kurulundaki görevleri şöyle oldu:

Burak Şenol(Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Ali İhsan Coşar (İlçe Sekreteri), Okan Çulha (Basın ve Prop. Sorumlu Başkan Yardımcısı), Ahmet Tabakoğlu (AR-GE ve Eğitim Sorumlu Başkan Yardımcısı), Yüksel Şahin (Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Ahmet Uğur Özdemir (Sosyal Faal. Sorumlu Başkan Yardımcısı), Eyüp Ayrancı (STK ve Esnaf Odalarından Sor. Başkan Yardımcısı), Murat Şahin, Adnan Satın, İsmail Tosun, Sinan Bilgin, Faruk Dündar, Hasan Ali Baykara, Murat Kazaoğlu, Asil Seçkin, İsmet Şeker, Mehmet Akar, Levent Kurt, İbrahim Hizaloğlu, Feridun Köse, Adem Dündar, Niyazi Yüksel, Selçuk Nizamoğlu, Mehmet Akçan, Yaşar Ersöz, Mehmet Avcu, Mehmet Bilgin, Ufuk Çakar (Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı).

                                                                                           

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP’de yeni yönetim ilk toplantısını yaptı
MHP’de yeni yönetim ilk toplantısını yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı