Haber Detayı
19 Şubat 2014 - Çarşamba 09:45 Bu haber 2097 kez okundu
 
MHP’nin meclis listesi belli oldu
Yerel seçim öncesi liste rekabeti, dün meclis üyesi listelerinin parti teşkilatları tarafından İlçe Seçim Kurulu’na verilmesi ile son buldu.
Tire Haberi
MHP’nin meclis listesi belli oldu

Yerel seçim öncesi liste rekabeti, dün meclis üyesi listelerinin parti teşkilatları tarafından İlçe Seçim Kurulu’na verilmesi ile son buldu. Meclis listesi  en çok merak edilen partilerin başında gelen Milliyetçi Hareket Partisi’nde sürpriz isimlerin yer aldığı bir meclis listesi yer aldı. Tire’deki dengeler ve parti içi dengeleri göz önünde bulundurarak hazırlandığı belli olan, aralarında tanınan ve bilinen isimlerin yer aldığı listenin yankı uyandıracağı beklenmekte.

MHP Belediye Başkan Adayı Hasan Çağlı ve İlçe Başkanı Bayram Demirel ile ilçe yöneticilerinin hem fikir oldukları listede yer alan isimler şöyle:

BAŞKAN KONTENJAN LİSTESİ:

Hasan Çelik, Ahmet Üzümcüoğlu, Behçet Atlam.

MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ:

1-Tarık Ekinci, 2-Ömer Eryiğit, 3-Behçet Oğuz Kayalar, 4-Halil Doğukan Eroğlu, 5-Eşref Okur, 6-Melike Yalur, 7-Mehmet Erbahçeliler, 8-Ali Koyuncu, 9-Çağatay Bahçelioğlu, 10-Asil Seçkin, 11-Ümit Çalışan, 12-Mustafa Sezen, 13-Tülay Değirmenci, 14-Hüseyin Mutluer, 15-Murat Demirel, 16-Mehmet Akar, 17-Metin Kemençe, 18-Yakup Çöpoğlu, 19-Hüseyin Arslan, 20-Özlem Kersü, 21-Feyyaz Paşalı, 22-Mehmet Çöloğlu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel, seçim, öncesi, liste, rekabeti, dün, meclis, üyesi, listelerinin, parti,
Yorumlar
Haber Yazılımı