Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 13:33 Bu haber 1390 kez okundu
 
Mehmet Aydın: " Destek sizden, hizmet bizden!"
31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde, Ketenci Mahallesi'nden Muhtar adayı Mehmet Aydın, gazetemiz vasıtasıyla seçmenlerine mesaj gönderdi.
Siyaset Haberi
Mehmet Aydın:

25 yıldır Ketenci Mahallesi'nde bakkal işleten ve evli, iki çocuk babası olan Mehmet Aydın,  çocukluğunu geçirdiği mahallenin daha iyi hizmet alabilmesini sağlamak adına ellerinden gelen hizmetin en iyisini yapmak için gece- gündüz çalışacaklarını söyledi.

 

Muhtar adayı Mehmet Aydın, " Aday olmamda ki en büyük sebeplerden bir tanesi mahallemiz çok kötü durumda. Köylerde bile olmayan çirkinlik maalesef bizim mahallemizde var.  Bizim mahallemizin böyle bir şeyi hak etmediğini düşünüyorum. Mahallemiz Tire’nin en güzel yeri, Tire’nin en güzel yerinde yaşıyoruz ama mahallemiz nedense istenilen seviyede bakım alamıyor.  Adeta tarlaya dönüşmüş durumda. Mahallemizin her köşesi köstebek yuvasına dönüşmüş vaziyette. Mahalle sakinleri olarak bunları yaşamamamız, görmememiz lazım. Ketenci Mahallesi’ne değer verecek, sahip çıkacak bir muhtara ihtiyaç duyduğumuz için ben aday oldum. Ben muhtar olduktan sonra hiç kimseye kendimi sağda solda aratmayacağım. Benim yerim, yurdum belli." dedi.

 

Mahalle sakinlerinden bu sorunların çözümü için yetki istediğini kaydeden Mehmet Aydın " Muhtarlık girişimcilik ister,  Mahallesindeki dul, yetim, fakir herkesi bilen, sorunlarıyla ilgilenen ve aldığı cesur kararlarla mahallesinin hakkını savunan kapasitede olması gerektiğini düşünüyorum. Muhtarlığın siyaseti olmaz. Muhtar olan kişi, görüşü her ne olursa olsun mahallesinde bulunan herkesi eşit bir şekilde kucaklayan kişi olmalıdır. Ben Mehmet Aydın olarak bunu yapacağıma inanıyorum ve bu vesileyle mahalle sakinlerinin desteklerini bekliyorum." dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Aydın:, ", Destek, sizden,, hizmet, bizden!", ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Mehmet Aydın:
Mehmet Aydın:
Mehmet Aydın:
Yorumlar
Haber Yazılımı