Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 11:42 Bu haber 9469 kez okundu
 
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
‘Masaj’ ve ‘bioenerji’ yöntemleri ile rahatlama ve şifa bulmak adına Tire’deki ilk merkez olan ve yakın zaman önce hizmete giren “MK Masaj ve Bioenerji Merkezi” kurucusu ve işletmecisi masaj ve bioenerji uzmanı Murat Kırca, ‘Masaj yaptırmanın veya bioenerjişifa terapisinin keyif amaçlı yapılan bir lüksten öte sağlık kaynağı bir ihtiyaç olduğunu’ belirtti.
Tire Haberi
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”

Tire’de bir ilk. Murat Kırca isimli masaj ve bioenerji uzmanı, bir süredir mobil olarak verdiği hizmetlerini açmış olduğu ‘MK Masaj ve Bioenerji’ merkezinde sürdürecek. “MK Masaj ve Bioenerji Merkezi” Fatih Mahallesi, Mehmet Güvensay Caddesi’nde hizmete girdi.

MEHMET GÜVENSAY CADDESİ’NDE AÇILDI

Günümüzün koşturmaca, yorucu ve stresli hayat temposunda hem bedenin hem de ruhun çok yıprandığını belirten Murat Kırca, birçok kişi tarafından lüks bir uygulama, bir keyif olarak görülen masaj yaptırmanın ve bioenerji şifaterapisinin kesinlikle bir ihtiyaç, sağlık veren bir şifa kaynağı olduğunu ifade etti.

STRESLİ, YORUCU VE YIPRATICI HAYAT TEMPOSU

Kırca, masaj ve bionerjinin yararları hakkında özet olarak; “Günlük hayatın insana kendisini bile unutturan stresli ve yorucu temposu; kasları ve sinir sistemini, dolayısıyla beyni ve dolayısıyla da ruhumuzu çok yıpratır. Adeta ömrümüzün törpüsü olur. Hayat enerjimiz, böyle hızlı şekilde tükenir gider. Bu durumdayken yapacağınız masaj ve bioenerjişifa terapisi ile kaslarınız ve sinir sisteminizde daha sağlıklı ve düzenli şekilde kan dolaşımı olacak, rahatlama yaşayacak ve tazelenmiş olacaksınız.” dedi.

BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİNDE ENERJİ BİR NOKTAYA ODAKLANIYOR

Bedenin ruhla bir bütün olduğunu, bedensel anlamada yaşanan sıkışma, gerginlik, stres ve yıpranmaların ruhu da olumsuz etkilediği ve beraberinde mutsuzluğu getirdiğini ifade eden Kırca, dokunarak yapılan masaj terapisi ile dokunmadan sadece vücuttaki muhteşem potansiyel enerjinin belli noktalara kanalize edilmesi ile yapılan bioenerjişifa terapisinin oldukça faydalı olduğunu, bir ihtiyaç olduğunu, hatta şifa kaynağı olduğunu belirtti.

“GERİYE DÖNÜŞLER OLDUKÇA OLUMLU”

Konu hakkında daha geniş ve ayrıntılı bilgi edinmek isteyenlere Merkezin kapısının açık olduğunu belirten Kırca, “Bugüne kadar aralarında çeşitli psikolojik ve fiziksel hastalıkları olan kişiler de dahil birçok kişiye masaj ve bioenerji terapisinde bulundum. Müşterilerin memnuniyet derecelerini ve terapilerin yarattığı etkiyi görmek adına fikirlerini ve htiklerini sorup notlar da aldım. Aldığım tüm izlenimler ve geri dönüşler olumlu yönde.” dedi.

MASAJ ÇEŞİTLERİ NELER?

Milli Eğitim Bakanlığı kontrol ve denetimindeki özel bir eğitim kurumunda masaj uzmanı eğitimi aldığını, yaklaşık bir yıldır mobil olarak hizmet verdiğini belirten Kırca, hizmete açtığı tüm yasal düzenlemelere uygun merkezinde; “İsveç Masajı”, “Refleksoloji Mesajı”, “Bölgesel Masaj”, “Derin Doku Masajı”, “Aroma Terapi Masajı”, “Anti Selülit Masajı” ve ayrıca “Bioenerji Şifa Terapisi” hizmetleri verilmekte.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Masaj, keyif, değil,, ihtiyaçtır, !”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
“Masaj keyif değil, ihtiyaçtır !”
Yorumlar
Haber Yazılımı