Haber Detayı
12 Eylül 2020 - Cumartesi 17:13 Bu haber 1767 kez okundu
 
MAHALLENİN YILLARDIR SÜREN ALT YAPI SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
Tire Belediyesi, İbni Melek Mahallesi, Feza Sokak sakinlerinin yıllardır süre gelen alt yapı sorununu çözmek için çalışmalara başladı.
Gündem Haberi
MAHALLENİN YILLARDIR SÜREN ALT YAPI SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Tire Belediyesi, İbni Melek Mahallesi, Feza Sokakta yıllardır süren alt yapı sorununu çözmek için harekete geçti. Mahallelinin yıllardır kanayan yarası olan alt yapı sorunu, Belediye Başkanı Atakan Duran'ın talimatıyla çözüme kavuşuyor.

Mahallenin en önemli sorununun çözülmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen birçok mahalle sakini, geçmiş yıllarda sorunun çözülmesi için birçok dilekçe verdiklerini fakat kimsenin ilgilenmediğini belirterek, mağduriyetlerini giderdikleri Tire Belediyesine teşekkür etti.

Konu ile ilgili gazetemize konuşan mahalle sakinlerinden Fatma Tunus: "Ben 20 yıldır bu mahallede yaşıyorum, yaklaşık 15 yıldır mahallemizde alt yapı sorunu yaşıyoruz. Sorunun çözülmesi için birçok dilekçe verdik vatandaşlar olarak bir araya gelip, fakat çözüme kavuşmadı. Bugün çok mutluyuz iş makineleri çalışmaya başladı. Mahallemiz rahat bir nefes alacak en yakın zamanda inşallah çalışmalar biter bizlerde bu mağduriyetten kurtuluruz. Sesimizi duyan Tire Belediyesine teşekkür ediyorum."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MAHALLENİN, YILLARDIR, SÜREN, ALT, YAPI, SORUNU, ÇÖZÜLÜYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MAHALLENİN YILLARDIR SÜREN ALT YAPI SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
MAHALLENİN YILLARDIR SÜREN ALT YAPI SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı