Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 17:26 Bu haber 2312 kez okundu
 
KUTUHAN'DA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
Tire'de öğrenciler Tarihi Kutuhan'da kitap okuma etkinliği düzenledi.
Eğitim Haberi
KUTUHAN'DA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Okuma sevgisini öğrencilere aşılamak için başlatılan "Haftada Bir Saat Arkadaşlarımla Okuyorum, Zihnimi Güçlendiriyorum"  projesi Tarihi Kutuhan'da gerçekleşti. Öğretöenlerinin gözetimi altında Kutuhan'a giden öğrenciler kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili Tire İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Okullarımızdaki okuma etkinlikleriyle öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimizin okuma sevgisi ve farkındalığı artıyor

Kireli A.T.K Ortaokulu bünyesinde gerçekleştirilmeye başlanan "Haftada Bir Saat Arkadaşlarımla Okuyorum, Zihnimi Güçlendiriyorum"  projesi ile okulda tüm öğrenciler ve öğretmenler aynı anda okuma etkinliği gerçekleştiriyor. Benzer bir etkinliği Kurtuluş Ortaokulu öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz gerçekleştirdi. Tarih kokan şehrimizin tarihi noktalarından biri olan Kutuhan'da kitap okuma etkinliği düzenlediler. Hem kitap okuyan  hem de emekli sınıf öğretmenlerimizden Sayın Yılmaz Göçmen'den Tire tarihi üzerine bilgiler alan öğrencilerimiz, her yerde okunabileceğini göstererek bizlere kitap okumak için yer ve zaman olmadığını ispatlamış oldular."ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KUTUHAN'DA, KİTAP, OKUMA, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı