Haber Detayı
01 Mart 2018 - Perşembe 16:37 Bu haber 2008 kez okundu
 
“Kötü tezahürata ve davranışa geçit yok”
- Haberi
“Kötü tezahürata ve davranışa geçit yok”

Tire1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.Buluşmada, spor güvenliği konusu ile yapımı tamamlanan stadyumunda gerçekleştirilecek olan futbol maçı müsabakaları için gerekli olan “Stadyum Güvenlik Sertifikası” konusu görüşüldü.

SARAYKÖYLÜ, “TAKIMI SIKINTIYA SOKACAK DAVRANIŞLAR BİZİ ÜZÜYOR”

Tire 1922 Spor Kulüp Başkanı Mutlu Sarayköylü, play-off’a kalmak için çaba gösterdiklerini belirterek, “Maalesef kötü tezahürat ve takımı sıkıntıya koyacak davranışlar bizi üzüyor. Herkesi takımımıza destek vermeye çağırıyorum” dedi. Sarayköylü, güvenlik önlemlerinin de sıklaştırılmasını istedi.

TANRISEVEN, “TİRE 1922’YE DESTEK ZAMANI”           

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven de Tire 1922’nin özellikle dış sahalarda başarılı sonuçlar aldığını belirterek, Tire’de yapılacak maçlarda da taraftarları takıma destek olmaya çağırdı. Tanrıseven, “Tire 1922’nin bu sezon başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

TEDBİRLER SIKILAŞTIRILACAK

Tire seyircisinin genelinin centilmence maçı izlediğini belirten Kaymakam Tanrıseven, taraftarları kulübü zora koyacak davranışlardan kaçınmaya çağırdı. Kaymakam Tanrıseven, yasaklanan davranışlarda bulunan seyirciler için gerekli tedbirlerin alınacağını belirtti.Tanrıseven, yeni stadın akreditasyonu için de çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını kaydetti.

Kaynak: Editör: Yiğit Soylu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Kötü tezahürata ve davranışa geçit yok”
“Kötü tezahürata ve davranışa geçit yok”
Yorumlar
Haber Yazılımı