Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 11:43 Bu haber 3144 kez okundu
 
KOCAOĞLU’NDAN TİRE’YE İNCE ZİYARET
Tire Haberi
KOCAOĞLU’NDAN TİRE’YE İNCE ZİYARET

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Aziz Kocaoğlu’na bu ziyarette Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, Belediye Meclis Üyeleri Coşkun Koç, Ahmet Küçükler, Sezer Konursay ve partililer eşlik etti.

1974-1976 YILLARINDAKİ YÜKSELİŞİ YAKALADI

Kocaoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada parti olarak 1974-76 yıllarında rahmetli Bülent Ecevit’in genel başkanlığındaki CHP’nin yükselişini yakaladıklarını ifade ederek 24 Haziran’a kadar mazeretsiz çalışmaları gerektiğini söyledi.
BİRLİKTE ÇALIŞALIM İNCE’Yİ CUMHURBAŞKANI YAPALIM
Başkan Kocaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü ‘’Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce için çalışmalarımızı dur durak demeden sürdürmeliyiz. Değerli adayımız adaylığının açıklandığı günden bu yana büyük ivme yakaladı. Performansı her geçen gün artarak devam ediyor. Çok önemli bir seçim yaşayacağız. Hepimize önemli görevler düşüyor. Çok çalışmamız gerek. Taşın altına hep birlikte elimizi sokalım. Birlikte çalışalım. Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapalım. Sandığa sahip çıkalım. Seçmenin sandığa gitmesi için çalışalım. ”

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAOĞLU’NDAN, TİRE’YE, İNCE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı