Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 16:05 Bu haber 2446 kez okundu
 
Tire’de motosiklet çaldı Bayındır’da yakalandı
Tire’de çaldığı motosikletle birlikte kayıplara karışan hırsız, Tire Emniyeti’nin titiz çalışması sonrasında, komşu Bayındır ilçesinde, çaldığı motosikletle birlikte yakalandı.
- Haberi
Tire’de motosiklet çaldı Bayındır’da yakalandı

Geçtiğimiz günlerde, ilçemiz Adnan Menderes Bulvarı üzerinde park halindeki bir motosikleti çalan hırsız, Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş büro ekiplerinin yapmış olduğu çalışma sonucu, çaldığı motosikletle birlikte Bayındır ilçesinde yakalandı.

Olay 25 Nisan Çarşamba günü gerçekleşti. Dışarıdan gelen hırsızlık zanlısı şahıs, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde, Kaymakamlık binasının arka tarafındaki boş arazide, park halinde bulunan motosikleti çalıp kayıplara karıştı.

MOTOSİKLETİN SAHİBİ ÖĞRENCİ MOTOSİKLETİ YERİNDE BULAMADI

Motosikletin öğrenci olan sahibi, akşam okul çıkışı motosikletinin yanına gitmek istediğinde kötü sürpriz ile karşılaştı ve motosikletini park ettiği yerde bulamadı. Talihsiz öğrenci bunun üzerine durumu Tire Emniyeti’ne bildirdi.

ZANLI 13 YAŞINDA ÇOCUK ÇIKTI

Bunun üzerine asayiş büro amirliğine bağlı ekipler, çevrede bulunan güvenlik kameralarını tek tek incelediğinde şüpheliyi tespit etti. Şüphelinin olayı gerçekleştirmeden önce ve sonrasında hangi yolları kullandığına kadar tüm detayları tespit edildi.  Şüphelinin son olarak motosikletle birlikte ikamet ettiği Bayındır ilçesine gittiği anlaşıldı. Bunun üzerine Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ile ortak çalışma yapan Tire İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, 13 yaşındaki şüpheli E.Ö.’yü ikamet ettiği Bayındır ilçesinde yakaladı. Şüpheli suçunu itiraf etti ve motosikleti ise bir başkasına sattığını söyledi. Bunun üzerine ekipler motosikleti sattığı kişiden geri alarak sahibine teslim etti.

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı