Haber Detayı
15 Aralık 2014 - Pazartesi 12:37 Bu haber 23331 kez okundu
 
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı
Bayındır Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Bayındır Belediyesi Güreş Dostluk Turnuvası, 10 Aralık Çarşamba Günü, Bayındır Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
Bayındır Haberi
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı

Bayındır, Ödemiş, Tire ve Kiraz ilçelerinden toplam 185 sporcunun katıldığı turnuvaya, Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü 54 sporcu ile ilçesini temsil etti.  Kirazlı güreşçiler toplamda 31 madalya almaya hak kazanıldı.

Minikler kategorisinde; 7 sporcu birinci, 7 sporcu ikinci, 13 sporcu üçüncü olurken; Yıldızlar kategorisinde 3 sporcu birinci, 1 sporcu ikincilik derecesi ile toplamda 31 madalya kazanarak Kiraz Belediyesi’nin ve tüm Kirazlıların göğsünü kabarttı.

KİRAZ BELEDİYE BAŞKANI SALİHA ŞENGÜL SPORCULARI KUTLADI

İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü Antrenörü Orhan Erçelik, Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü Antrenörü Yüksel Erçelik, Halk Eğitim Merkezi Görevli Antrenörü Oğuzhan Erçelik, Türk Telekom Yatılı İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Fatih Kuru ve Türk Telekom YİBO Okul Müdürü Gürcan Akbaş ve güreşçiler;  Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Cura tarafından karşılandı.

Sporcuların başarısını kutlamak amacı ile onlar için yemek düzenleyen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, hocaları ve sporcuları kutladı. İlçenin adını başarı ile taşıdıkları için teşekkür etti. Başarılı sporculara sürpriz gezi sözü veren Başkan Şengül, çocukların gelecek turnuvalarda da aynı başarıyı sürdürmelerini beklediğini belirterek sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

KAYNAK: KİRAZ BELEDİYESİ

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayındır, Belediyesi, tarafından, ilki, düzenlenen, Bayındır, Belediyesi, Güreş,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı
Kirazlı Güreşçiler Bayındır’ı salladı
Yorumlar
Haber Yazılımı