Haber Detayı
15 Şubat 2014 - Cumartesi 10:03 Bu haber 2094 kez okundu
 
Kaymakam Hüseyin Ergi, Türkiye 1.lerini kabul etti
TEOG Sınavı’nda tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye 1.’leri arasında yer bulan Tire Özel Bilgi Koleji’nin iki öğrencisi, dün okul idarecileri ile birlikte Kaymakam Hüseyin Ergi’yi makamında ziyaret ederek, başarılarını ve mutluluklarını paylaştı.
Tire Haberi
Kaymakam Hüseyin Ergi, Türkiye 1.lerini kabul etti

Tire Özel Bilgi Koleji’nin TEOG (Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş) Sınavı’nda Türkiye 1.’si olan öğrencileri önceki gün Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi’yi makamında ziyaret ederek, başarı be mutluluklarını kendisi ile paylaştılar. Önceki gün gerçekleşen ziyarette, Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi ve Özel Bilgi Koleji Müdürü İsmail Özgüç, Müdür Yardımcısı Turan Köse ile birlikte TEOG’da tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan; Muhammed Ali Cengiz ve Kerim Furkan Kadağan hazır bulundu.

“EĞİTİMİN ÜÇ UNSURU UYUM İÇİNDE OLUNCA BAŞARI GELİYOR”

Öğrencileri başarılarından dolayı tek tek kutlayan Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Eğitimin üç unsuru öğrenci, okul ve ailedir. Üçü uyum içinde olunca başarı arkasından gelir. Kolejinizi ve bu pırıl pırıl gençleri göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutluyor geldiğiniz bu noktanın arkadaşlarınıza da örnek olmasını temenni ediyorum. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onların eğitimin her aşamasında başarılı olması çok önemli. Okulunuzun her alandaki faaliyetlerini gururla takip ediyorum” dedi.

KAYMAKAM ERGİ’DEN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi Türkiye 1.si olan öğrencileri tebrik ederek, hem derslerde hem de sosyal hayatta yeniliklere açık olmalarını tavsiye etti.

Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi, öğrenciler ve okul yöneticileri arasında karşılıklı bilgi alışverişi ve sohbet şeklinde süren ziyaret sonrasında Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi öğrencilere hediye verip hatıra fotoğraf da çektirdi.

“OKUL ORTALAMASINDA DA İYİ BİR BAŞARI ELDE ETTİK”

Özel Bilgi Koleji Müdürü İsmail Özgüç ise ziyarette yaptığı konuşmada, Kaymakam Ergi’ye; “Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Tire genelinde düzenlemiş olduğumuz her türlü sosyal ve sportif faaliyetlere desteğinizi esirgemiyorsunuz. Bu öğrencilerin yetişmesinde ailelerinin de çok desteği var. Ayrıca Tireli velilerimize de şahsınızda teşekkür ediyorum. Bize güvenip çocuklarını emanet ediyorlar. Biz de onların güvenine layık olmak için çalışıyoruz. Sadece derece yapan öğrencilerle değil, okul ortalamasıyla da çok iyi bir başarı elde ettik. Tire Özel Bilgi Koleji olarak geçen yıl Türkiye sıralamasında sınavla ve seçerek öğrenci alan okullar hariç Türkiye sıralamasında en başlardayız. Bu yıl ise bu başarıyı daha da ileriye taşımayı hedefledik” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEOG, Sınavı’nda, tüm, soruları, doğru, yanıtlayarak, Türkiye, 1’leri, arasında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kaymakam Hüseyin Ergi, Türkiye 1.lerini kabul etti
Kaymakam Hüseyin Ergi, Türkiye 1.lerini kabul etti
Kaymakam Hüseyin Ergi, Türkiye 1.lerini kabul etti
Yorumlar
Haber Yazılımı