Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 12:38 Bu haber 1600 kez okundu
 
“Sizler milletimizin umudu, yarınlarımızsınız”
KAYMAKAM TANRISEVEN’DEN “23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI” MESAJI
Çocuk Haberi
“Sizler milletimizin umudu, yarınlarımızsınız”

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tanrıseven dünyada tek olan bu özel bayram için ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için şu sözleri sarf etti.

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’ ilkesi ışığında milli egemenliğimizin ilan edilişinin 98. yıl dönümünü coşku ve heyecanla kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sevgili Çocuklar:

Sizler, milletimizin umudu ve yarınlarımızın sorumluluğunu üstlenecek gençler olarak, geçmişimizi unutmadan geleceğe en donanımlı şekilde hazırlanmak, kendinizi her bakımdan yetiştirmek durumundasınız. Aileleriniz ve öğretmenleriniz başta olmak üzere bizler ve devletimiz bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır. Sizlere yürekten inanıyoruz ve güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta çocuklarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum. Başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”

 

HABER: Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı