Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 11:01 Bu haber 3657 kez okundu
 
KADİR ÇETİN, İYİ PARTİ’NİN 2. YAŞINI KUTLADI
İyi Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin, İyi Partinin 2. Yaş Günü nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı. Çetin açıklamasında:
Siyaset Haberi
KADİR ÇETİN, İYİ PARTİ’NİN 2. YAŞINI KUTLADI

“Bundan 2 yıl evvel parti içi demokrasiyi hiçe sayan bir anlayışa karşı baş kaldırmış, parti içi demokrasi uğruna yıllarca süregelen aidiyetlerinden ayrılmak zorunda kalmış vatansever insanların kurmuş olduğu İYİ Parti bugün ilk günkü azim ve kararlılığıyla 2 yaşındadır.

İYİ Parti kurulduğu günden bugüne Türk siyasi hayatına damga vuran, ilke ortaya koyan ve dengeleri değiştiren bir partidir. Bugün İYİ Parti siyasi hayatımızda birçok yeniliği getiren, ülke insanına kaybettiği özgüveni kazandıran partidir.

Bir şeyin bilinmesi iyi hatırlanması gerekiyor. Biz bugünlere kolay gelmedik. Karşımıza her fırsatta çıkarılan engelleri aşa aşa, bin bir parçaya bölünmüş, sindirilmiş, korkutulmuş halkı yeniden bir araya getirerek, dişimizden tırnağımızdan artırarak çeşitli mücadelelerle geldik.

Önce karşımıza baskın seçim geldi. Seçime giremezsiniz dendi. Hesapları boşa çıkardık.

Seçime girseler de yüzde 1 oy alamaz dediler. Kısa süre içinde yüzde 10 oy aldık. Efendileri korkuttuk.

Türlü iftiralar attılar, seçim meydanlarında dozunu artırarak iller dediler, zillet dediler. Ağıza alınmayacak galiz ifadelerle hakaret ettiler. Büyük bir siyasi edeple tek tek hepsini geldiği yere, yerlere iade ettik.

Durmadılar, sürekli bizi manipüle etmeye çalıştılar. Biz bizi manipüle etmeye çalışanlara 31 Mart seçimlerinde gereken cevabı verdik.

İyi bilinmelidir ki; İYİ Parti varsa huzur vardır. Gelecek vardır. Hak vardır. Hukuk vardır. Her şeyden önce umut vardır. Yüreklerinizde umudu taze tutmak için, çocuklarımızın geleceği için İYİ kadrolarla birlikte devlet yönetmek için bizler görevimizin başında halkımızın hizmetindeyiz.

Kaygısı Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği olan, kavgası işçinin, emekçinin boğazından geçen lokmaya sahip çıkmak olan İYİ Parti ne mutlu ki 2 yaşındadır.

Biz kökü mazide olan bir atiyiz. Biz Türkiye’nin geleceğine yön veren gencecik bir partiyiz.

Tüm Atatürkçü, milliyetçi, vatansever, işçi, köylü, emekçi ve demokrat halkımızı İYİ Parti çatısı altında siyaset yapmaya, ülke yönetiminde söz sahibi olmak için çalışmaya davet ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm İYİ Partili vatandaşlarımızı ve bize gönül veren tüm vatandaşlarımıza İYİ Partinin bugünlere gelmesinde gösterdikleri özveriye teşekkür eder. Saygılarımı sunarım.

İYİ Kİ VARSIN İYİ PARTİ… NİCE 2 YILLARA…dedi,”.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADİR, ÇETİN,, İYİ, PARTİ’NİN, 2., YAŞINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı