Haber Detayı
14 Ekim 2017 - Cumartesi 10:51 Bu haber 1390 kez okundu
 
Jandarma motosikletleri mercek altına aldı
Jandarma tarafından, motosikletli sürücülere yönelik yapılan, ülke genelindeki kontrol denetlemeye yönelik operasyonlar Tire Jandarması tarafından da icra edildi.
Tire Haberi
Jandarma motosikletleri mercek altına aldı

Terör saldırısı altında yaşayan ülkemizde güvenlik güçleri terör saldırılarını engellemek için var güçleri ile mücadelesini sürdürmekte. Terör eylemlerinde sadece otomobillerin değil, motosiklet gibi araçların da kullanılmasını ve aynı zamanda motosiklet hırsızlıkları vakalarının azalmasını sağlamak maksadıyla ülke genelinde Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı bir ‘motosiklet denetleme ve kontrolü’ operasyonu gerçekleştirildi.

 

153 MOTOSİKLET, 230 ŞAHIS SORGULANDI

 

Tire İlçe Jandarması’nın da yer aldığı eş zamanlı denetleme ve kontrol faaliyetleri, ilçe sınırları içerisinde seyyar iki noktada sabit uygulama şeklinde icra edildi. Yapılan uygulamalarda; 153 motosiklet ile 230 şahıs sorgulandı. İkiz plakalı olduğu tespit edilen bir motosiklet yakalandı. Bu motosiklet üzerindeki iki şahıs hakkında resmi belgede sahtecilikten işlem yapıldı. İkisi tescilsiz, toplam 18 motosiklet trafikten men edildi. Yapılan uygulamaların toplamında, 35 sürücüye 27 bin 227 TL para cezası kesildi. Ülke genelinde eş zamanlı yapılan operasyonların Tire ayağı oldukça başarılı ve amacına ulaşmış şekilde gerçekleştirildi.

 

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

   

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Jandarma motosikletleri mercek altına aldı
Jandarma motosikletleri mercek altına aldı
Yorumlar
Haber Yazılımı