Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 18:54 Bu haber 2630 kez okundu
 
İYİ PARTİ ÜYE KAYITLARINA BAŞLADI
İYİ PARTİ TİRE İLÇE BAŞKANLIĞI KENT MÜZESİ ÖNÜNE KURDUĞU STANTLA ÜYE KAYITLARINA BAŞLADI
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ ÜYE KAYITLARINA BAŞLADI

İyi Parti Genel Merkez’nin Türkiye genelinde başlattığı üyelik kapsamında kapsamında İzmir İyi Parti İl Başkanlığının bütün ilçelerde destek verdiği üye kayıtlarını artırma çalışmalarına Tire İyi parti yönetimi de katılmıştı. Yönetim kurulunun ve mevcut üyelerinin katılımıyla; Tire Belediyesi Kent Müzesi önündeki alanda kayıtlarına başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İyi Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin ‘Türkiye genelinde halkımızın iyiler ve cesurlar hareketi olan partime gösterdiği teveccüh artarak sürmektedir. Bu coşkuyu artırmak için Tire İyi Parti yönetimi olarak bizde çalışmalarımızı hız verdik. Tire halkına siz bize gelemiyorsanız biz size gelelim diyerek alanlara çıktık. Gerekirse mahalle ve evlere giderek halkımızla buluşmak istiyoruz ‘ dedi.

Başkan Çetin sözlerine söyle devam etti: 23 Ekim 2019 Çarşamba günü aynı yerde,25 Ekim 2019 Cuma günüde Tire Yıldız park meydanında kayıtların sürdürüleceğini, Kasım 2019 ayı içinde daha sonra basın açıklaması yapılacağını belirterek Tire halkını İYİ PARTİ çatısı altında buluşmaya davet ediyorum ‘ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, ÜYE, KAYITLARINA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı