Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 16:55 Bu haber 1368 kez okundu
 
İYİ PARTİ TİRE TEŞKİLATI, PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt ve yönetim kurulu üyeleri, Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu ve Tire Belediye Başkanı Atakan Duran'ı ziyaret ettiler.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ TİRE TEŞKİLATI, PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Tire'de geçtiğimiz Mart ayında yapılan Kongre sonrası Tire İyi Parti Genel Başkanı seçilen Yüksel Şenyurt pandemi dolayısıyla getirilen kısıtlamaların kalkmasıyla yönetim kurulu üyeleri ile birlikte protokol ziyaretlerine başladı.

Yüksel Şenyurt ve yönetim kurulu üyeleri protokol ziyaretleri kapsamında ilk olarak Tire Kaymakamı  Fatih Çobanoğlu'nu ziyaret etti. Hoş sohbet eşliğinde geçen ziyaretin ardından İyi Partililerin bir sonraki adresi, Tire Belediyesi oldu. Burada Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı ziyaret eden yeni yönetim, ilk ziyaretlerini gerçekleştirmiş oldu.

Yapılan ziyaretlerin ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Şenyurt, Şunları söyledi:

"Mart ayında gerçekleşen kongreninin ardından yönetimimizle birlikte bu göreve layık görüldük. Mazbatamızı aldıktan sonra ülkemizde Koronavirüsün görülmesiyle birlikte planladığımız ziyaretleri hemen gerçekleştiremedik. Normalleşme sürecinin başlamasıyla yönetimimizle birlikte protokol ziyaretlerimize bugün itibariyle, Kaymakamımız Fatih Çobanoğlu ve Belediye Başkanımız Atakan Duran'ı makamlarında ziyaret ederek başladık. Ziyaretlerimizde odak noktamız Tire oldu, eksikleri ve yapılabilecek yenilikleri, hem Kaymakamımızla, hem Belediye Başkanımızla konuşarak fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekklür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, TİRE, TEŞKİLATI,, PROTOKOL, ZİYARETLERİNE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı