Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 16:44 Bu haber 2897 kez okundu
 
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yeniden Okuroğlu
Beklenen oldu ve İYİ Parti Tire İlçe Başkanlığına eski başkan Hayati Okuroğlu atandı.
- Haberi
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yeniden Okuroğlu

 İYİ Parti Genel Merkezi, İl Başkanlarının istifasını aldıktan sonra İlçe Teşkilatlarından da istifa etmelerini istemişti. Teşkilatlardan, İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzası ile kamuoyuna duyurusu yapılan karara uymalarının istenilmişti.
Genel Başkan Meral Akşener'in başkanlığında yapılan toplantıda, ilçe teşkilatlarının da yeniden yapılandırılma programına dahil edilmesi doğrultusunda tavsiye kararı alındığı vurgulanmıştı. Buna göre; yeniden yapılandırılmasına ihtiyaç duyulan ilçelerde de, ilçe başkaları ve yönetimlerinin istifa edeceği kaydedilmişti . Bu karara istinaden de İYİ Parti Tire İlçe Başkanı istifa etmiş ve genel merkezin kararı beklenmekteydi. Beklenen oldu ve İYİ Parti Tire İlçe Başkanlığına eski başkan Hayati Okuroğlu atandı. Hayati Okuroğlu İYİ Parti Tire İlçe Yönetim Kurulunun asıl ve yedek üyelik listesinin hazırlayıp sunması için yetkilendirildi.

Beni Bu Göreve Layık Gördükleri için  Teşekkür Ederim

İYİ Parti'nin yeni Tire İlçe Başkanı olan Hayati Okuroğlu konuyla ilgili olarak duygularını dile getirdi. Okuroğlu, beni bu göreve layık gören İl Başkanımız Hüsmen Kırkpınar Beye  , Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yrd. Koray Aydın Beye ve Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiye saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. En kısa sürede yönetim kurulumuzu oluşturacağız. Kısa vadedeki hedefimiz önümüzdeki günlerde ilan edeceğimiz , içimizden çıkacak bir belediye başkan adayıyla 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde şehrimizi ve halkımızı İYİ bir belediyecilik anlayışına kavuşturmak , seçimleri kazanmaktır. Tüm Tire Halkına saygılarımı sunarım'' diyerek sözlerini noktaladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Tire, İlçe, Başkanı, Yeniden, Okuroğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı