Haber Detayı
11 Mart 2018 - Pazar 19:29 Bu haber 3841 kez okundu
 
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı, ilçedeki muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi.Organizasyon ile muhtarlara partinin çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verilmek amaçlandı.
- Haberi
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi

İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı, ilçedeki merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile Yağmur Cafe’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.Burada muhtarlara hitaben bir konuşma yapan İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Salih Atakan Duran, önceki gün hayatını geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaybeden Peşrefli Muhtarına rahmet dileyerek konuşmasına başladı.

AFRİN'E GİDEN TİRELİ MUHTARLARA TEŞEKKÜR

Başkan Duran konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Şu anda ülkemizin dört bir yanında ve Afrin’deTürkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğü için terörle mücadele eden yiğit güvenlik güçlerimize Allahtan güç kuvvet, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Hepinizin huzurunda bizleri temsilen Afrin’e giden, ilçemizden topladıkları ihtiyaç maddelerini kahramanlarımıza ileten muhtarlarımıza da çok teşekkür ediyorum.”

İYİ PARTİ BİR DEMOKRASİ MÜCADELESİNİN SONUCUDUR

Duran, Partinin kuruluşunun sebeplerini şu sözlerle açıkladı: “Malumunuz üzere İYİ Parti’yi Tire’de kurduk. İYİ Parti hepinizin izlediği üzere bir demokrasi mücadelesi sonucu doğmuş bir siyasi partidir. Ülkemizin ne kadar iyi bir iktidara ihtiyacı olduğu kadar iyi bir muhalefete de ihtiyacı olduğu gerçeği ortada. Bir demokrasi mücadelesi neticesindeSayın Genel Başkanımızı Meral Akşener tüm hukuksal yolları denemiş netice halkın talebi halkın isteği doğrultusunda halkımızın partisi olan iyi partiyi hep birlikte kurmuştur.”

ÜLKEMİZİN GENÇ, DİNAMİK VE YENİ KADROLARA İHTİYACI VAR

Duran, partilerinin hedef ve amaçlarını ise şu sözcüklere dile getirdi: “Bizim bakış açımıza göre ülkemiz yorgundur.Ekonomimiz yorgundur. Sayın iktidarın söylemine bakarsak iktidar partisi de yorgundur. Ülkemizin dış politikada ekonomi başta olmak üzere girmiş olduğu bu sıkıntılı süreçten kurtulması bizim bakış açımıza göre ancak bir iktidar değişikliği ile taze bir kanla, liyakat sahibi tecrübeli genç kadrolarla olabilir. 2002 yılında o günkü koşullarda bir umut olarak milletin tercihi ile seçilmiş olan Adalet ve Kalkınma Partisi, iktidarının 16 yılında bu güne kadar kendilerine vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ederiz. İktidar partisi 16. yılında yorgun ve bitkin bir hal arz etmektedir. Ülkemizin gençdinamik ve yeni kadrolara ihtiyacı vardır. Bu kadroların da iyi parti de olduğunu biliyoruz. Hepinizden önümüzdeki süreçte destek bekliyoruz.”. Program sonunda, partiye katılanlara rozet takıldı.

                                                                                                                                      

 

HAB ER:  Yiğit SOYLU

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
İYİ Parti, muhtarlarla bir araya geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı