Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 10:35 Bu haber 3048 kez okundu
 
İYİ PARTİ GÜÇLÜ İLE DAHA GÜÇLÜ
TİRE'NİN DUAYEN SİYASETÇİLERİNDEN ARİF GÜÇLÜ İYİ PARTİ GÖNÜLLÜLERİ ARASINDA İYİ PARTİNİN BAŞARISI İÇİN HİZMET VERİYOR.
Tire Haberi
İYİ PARTİ GÜÇLÜ İLE DAHA GÜÇLÜ

Renkli kişiliğiyle  yıllardır Tire'nin sevilen siyasetçilerinden biri olarak taktir toplayan  Arif Güçlü İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in  Tire ziyareti sırasında  yoğun ilgiyle karşılaştı. Bir elinde Türk bayrağı , diğer elinde İyi Parti bayrağı, başında da ay yıldızlı şapkasıyla  meydanda  partililer tarafından takdirle karşılandı.

Gençliğinden beri MHP'ye , üç hilale gönül verdiğini, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'e ve O'nun düşüncelerine yürekten bağlı olduğunu dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü." Ben  17 Yıl Tire MHP teşklilatının fiilen yönetim kurulu üyeliğini yaptım. Partimin başarısı için gece gündüz koşturdum. Yağmur çamur demeden, sıcak, soğuk demeden her işte görev aldım. Ancak son zamanlarda parti yönetiminin Partimin ilkelleri ve hedeflerinden uzaklaştığını görerek bu partiden ayrılmak zorunda kaldım.  Değişen, davasından dönen ben olmadım. MHP 'nin  rahmetli Başbuğ  dönemindeki ideallerinin yerinde yeller esmekte. Ben ülkücü görüşlerimi ve MHP'nin gerçek ideallerini ölünceye kadar kalbimde yaşatmaya devam edeceğim.""

Arif Güçlü bu arada İyi Parti mitingle ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi. " Bu sıcakta, oruçlu ağızlarıyla bu meydanda bu kadar kalabalığın toplanmasını İYİ Partinin vatandaşlar nezdinde  büyük bir takdir topladığını göstermesi bakımından önemsiyorum.Öyle inanıyorum ki İyi Parti Tire'de büyük bir oy patlaması yapacaktır. Meral Hanımın hitabet gücünü ve vatandaşlarla kurduğu sıcak ve samimi diyaloğu taktirle karşılıyorum."dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İYİ PARTİ GÜÇLÜ İLE DAHA GÜÇLÜ
Yorumlar
Haber Yazılımı