Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 15:57 Bu haber 1886 kez okundu
 
İsmail Güleç, " Kutuplaştıran değil, kucaklaştıran olacağız "
Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Güleç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla seçim değerlendirmesi yaparak tüm Cumhuriyet Halk Partililere teşekkür etti.
Siyaset Haberi
İsmail Güleç,

CHP İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Güleç, "Cumhuriyet Halk Partililer, Tire'de üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin haklı gururunu yaşmalıdırlar. Buradan bütün örgütüme, seçmenlerimize, bu zorlu süreçte dik duruş sergileyen, olumsuz beyanlarda bulunmayan genel merkez kararına aykırı hareket etmeyen partimizin aday adaylarına, karşılıksız hiçbir çıkar beklemeden gecesini gündüzüne katan kadın kollarımıza , gençlik kollarımıza ve bu başarıda katkısı bulunan sağduyulu her yoldaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, zamansız aramızdan ayrılan parti büyüğümüz rahmetli Yücel Özeni saygı ile anıyorum.

İncelediğimiz oy dağılım tablosuna göre Cumhuriyet Halk Partisi seçmeni hemen hemen hiç firesiz bu ittifakı desteklemiş ve sandıkta üzerine düşen tarihi sorumluluğu yerine getirmiştir. Bu süreçte küskün isteksiz arkadaşlarımız olsa da hep yaptığımız konuşmalarda geçmiş yerel seçimlerde örnekleri bulunan yapılan yanlış hareketlerden ve seçim kaybına sebep olan davranışlardan hep kaçındık, testiyi sapasağlam kırmadan dökmeden halkımızın teveccühüyle de yerine teslim ettik ve kazanan biz olduk.

1 Nisan itibari ile Tüm ülkede rengini çiçeklerin renginden almış rengarenk uçurtmalarla bahara selam verdik. Yarınlar güzel, yarınlar umut dolu... Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'nin birleştirici gücü olarak bu süreçten güçlenerek çıkmıştır. Asıl sorumluluğumuz şimdi başlıyor, daha çağdaş, daha demokratik daha yaşanılabilir bir kent için daha çok çalışıp, ilkeli siyasetten ödün vermeden doğru bildiğimiz yolda ilerleyeceğiz... Kutuplaştıran değil, kucaklaştıran olacağız. Daha güzel yarınlarda buluşmak dileği ile tüm halkımızı selamlıyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsmail, Güleç,, ", Kutuplaştıran, değil,, kucaklaştıran, olacağız, ",
Yorumlar
Haber Yazılımı