Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 20:27 Bu haber 5433 kez okundu
 
İnce'nin Manisa'daki mitingine Tire'den gittiler
Tireli CHP'liler, Partilerinin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce'nin bugün Manisa'da yapacağı mitingde bulunmak ve İnce'ye destek vermek adına, midibüs ve özel araçları ile konvoy halinde gitti.
Tire Haberi
İnce'nin Manisa'daki mitingine Tire'den gittiler

Cumhurbaşkanlığı adaylarının isimleri kesinleşti ve adaylar seçim meydanlarında boy göstermeye başladı. Ana muhalefet partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Yalova Milletvekili olan Muharrem İnce oldu. Çekirdekten yetişme CHP'li olan İnce'nin aday gösterilmesi, CHP'nin büyük kesimlerinde olumlu bulundu ve destek gördü.

MANİSA'YA TİRE'DEN DESTEK

Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlıklarına hızlı bir şekilde start veren Muharrem İnce, dün Denizli'de yaptığı mitingin ardından, bugün de Manisa'nın ilçeleri ve il merkezinde miting yaptı. Önce Soma'da arkasından Kırkağaç'ta mitin yapan İnce, son olarak saat 18:00'de Manisa merkezde Cumhuriyet Meydanı'nda onbinlerce partilinin karşısına çıktı konuşmasını yaptı.

YAKLAŞIK 200 KİŞİ GİTTİ

Muharrem İnce'nin aday gösterilmesi sonrasında Tire'de buna en çok sevinen ve destek veren isimlerinde başında gelen, İnce ile yakın ilişkileri ve dostluğu bilinen CHP eski Tire İlçe Başkanı ve Tire Belediye ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mustafa Güngör oldu. İnce'ye bu yolda tam destek vereceğini Ankara'da kendisini ziyaret edere veren Güngör, Manisa'daki mitinge Tire'den partililerin gitmesi için bir organizasyon gerçekleştirdi.

Güngür'ün finansmanında yapılan organizasyon çerçevesinde tutulan beş midibüs ile özel araçlar halinde oluşturulan konvoya yaklaşık 200 kişi katıldı. Manisa mitingine katılım ile ilgili olarak konuşan Güngör, "Adayımız sayın Muharrem İnce'ye destek için bugün Manisa'ya gidiyoruz. İnce'nin çevre il ve ilçelerdeki tüm mitinglerine destek vereceğiz. Biz, İnce için 'tamam' diyoruz." dedi.

                                                              

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnce'nin, Manisa'daki, mitingine, Tire'den, gittiler,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İnce'nin Manisa'daki mitingine Tire'den gittiler
İnce'nin Manisa'daki mitingine Tire'den gittiler
Yorumlar
Haber Yazılımı