Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 09:49 Bu haber 2313 kez okundu
 
“Güleryüzlü hizmet verelim”
Tire Haberi
“Güleryüzlü hizmet verelim”

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, önceki gün sabah saatlerinde, Hükümet Konağı içerisinde bulunan bazı resmi kurumlara süpriz ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde Kaymakam Tanrıseven, kurumlardan bilgi aldı, vatandaşları dinledi.

Kaymakamlık birimleri, Mal Müdürlüğü ve İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, Kurum amirlerinden bilgiler aldı. Tanrıseven, ziyareti sırasında çalışanlar ve vatandaşlar ile sohbet etti.

VATANDAŞ, ZİYARET VE KONTROLDEN MEMNUN

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, kurumlarda görevli çalışan personele “Vatandaşlara hoşgörü ve güler yüzlü hizmet verelim” şeklinde tavsiyede bulundu. Karşılarında Kaymakam Tanrıseven’i gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Resmi dairelere işleri için gelen vatandaşlar, Kaymakam Tanrıseven’e gösterdiği ilgi için teşekkür ettiler.

YENİ KİMLİKLERE BÜYÜK İLGİ                          

Nüfus Müdür Vekili Murat Kahyaoğlu ziyarette Kaymakam Tanrıseven’e yaptıkları işlemler hakkında bilgi verdi. Buna göre, 2018 yılı içerisinde İlçe Nüfus Müdürlüğüne yapılan başvurular sonucu, bugün tarihi itibari ile 242 adet pasaport yenilemesi, 695 Yeni Sürücü Belgesi ve 6338 adet Yeni Kimlik Belgesi düzenleme işlemleri yapıldı.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Güleryüzlü, hizmet, verelim”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Güleryüzlü hizmet verelim”
“Güleryüzlü hizmet verelim”
“Güleryüzlü hizmet verelim”
Yorumlar
Haber Yazılımı