Haber Detayı
20 Mayıs 2014 - Salı 09:53 Bu haber 17213 kez okundu
 
Gözü yaşlı anneler “evlatlarımızı bulun !”
Torbalı’da ortadan aniden kaybolan iki gençten 1 haftadır haber alınamıyor. Ailelerin gün geçtikçe telaşı artarken iki gencinde İstanbul’a gidebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.
Torbalı Haberi
Gözü yaşlı anneler “evlatlarımızı bulun !”

Torbalı’nın Ahmetli Mahallesi’nde kaybolan iki gençten 1 haftadır haber yok. En son Torbalı KİPA önünde ve sonrasında İzmir Otobüs terminalinde kameralara takılan iki gencin izine ulaşılamıyor. Evlerinde gözü yaşlı bir şekilde evlatlarından haber bekleyen aileleri ise oldukça kötü durumda. Evlatlarından gelecek en ufak bir haberi bekleyen aileler yetkililerden ve vatandaşlardan da gelecek müjdeli haberlere kulak kabarttı. 16 yaşındaki Gencer Türker ve Hakan Şurgun isimli iki gencin, İstanbul’a gittiği ihtimali üzerinde duruluyor. Her iki gencin anne ve babaları ise televizyon programlarına çıkarak evlatlarının bulunması için yardım isteyecek.

EMNİYET ALARMDA

Bölgenin tanınmış ailelerinden Mehmet ve Melahat Şurgun’un 4 çocuğundan en küçüğü olan 16 yaşındaki Hakan Şurgun ile Çimen ve Hüseyin Türker’in 3 çocuklarının en büyüğü olan Gencer Türker, 1 hafta önce ortadan kayboldu. Geçtiğimiz Pazar sabahı motosikletle evden gezmek amacıyla çıkan iki arkadaştan o günden beri hiçbir haber alınamadı. Savcılık konuyla ilgili olarak soruşturma başlatırken aileler evlatlarının İstanbul’a gidebileceği ihtimalinin üzerinde duruyor. Emniyet birimleri İstanbul’daki ekiplerle de irtibata geçerek, kayıp çocuklarının bir an önce bulunması için çalışmalar başlattı.

ANALARIN GÖZÜYAŞLI

“Benim evladımın hiçbir sorunu yoktu” diyen Hakan Şurgun’un annesi Melahat Şurgun: “Ne olur ölü ya da diri evladım bulunsun. Her gün gözüm yollarda gelmesini bekliyorum. Ben bir anne olarak yalvarıyorum, evladımdan bir haber alanlar ne olur bize ve emniyet birimlerine bildirsin” diyerek gözyaşı döktü. Gencer Türker’in annesi Çimen Türker ise, “Evden gezmeye diye çıktılar ve bir daha geri dönmediler. İnsanlık namına evladımızı görenler bize bildirsin” dedi.

 HABER: BÜYÜK TORBALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Torbalı’da, ortadan, aniden, kaybolan, iki, gençten, 1, haftadır, haber, alınamı
Yorumlar
Haber Yazılımı