Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 17:06 Bu haber 1203 kez okundu
 
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
Gönül Elçileri, öğrencileri sevindirdi. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, Gönül Elçileri ile birlikte kırsal mahallesinde okuyan öğrencilerine kıyafet yardımı yaptı.
Tire Haberi
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ

Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu ve Gökçen Efe İlkokulu öğrencilerini ziyaret eden Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçilerini okul yöneticileri karşıladı. Öğrencilere hediyelerini tek tek vererek onlarla sohbet eden Tanrıseven ve Gönül Elçileri daha sonra okulu gezdi.

 

 “HERŞEY ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN”

 

Kendilerini içtenlikle karşılayan öğrencilerin hediyelerini alırken mutluluklarını gören Tanrıseven, “Öğrencilerimize destek olmak istedik. Onları böyle mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor.Bu hizmete sponsor olan LC Waikiki firmasına da teşekkür ediyoruz” dedi.

Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu ve Gökçen Efe İlkokuluna gerçekleştirilen ziyarette, Ceylan Tanrıseven'e Gönül Elçileri, Kaymakamlık Yazı İşleri Şefi Naile Özkürkçüler, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Fırat, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Karakaptan, Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu Müdürü Ali Kaya, Gökçen Efe İlkokulu Müdürü Gülhiz Gümüş ve öğretmenler eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖNÜL, ELÇİLERİ, MUTLU, ETTİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı