Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 15:22 Bu haber 2346 kez okundu
 
Güngör’den İnce’nin adaylığına tam destek
Muharrem İnce ile olan yakın bağlarıyla bilinen Tireli CHP’li siyasetçi Mustafa Güngör, Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’ye olan desteğini, Ankara’ya gidip kendisine sürpriz bir ziyarette bulunarak gösterdi. Güngör ve beraberindekileri karşısında görünce şaşkınlık ve sevinç duygularını birlikte yaşayan Muharrem İnce, “Mustafa ağabey, seni parti çalışmaları ile cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yanımda görmek istiyorum” dedi.
Tire Haberi
Güngör’den İnce’nin adaylığına tam destek

Muharrem İnce’nin Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı adayı olacağını günler öncesinden öğrendiğini belirten Tireli iş adamı ve siyasetçi Mustafa Güngör, İnce’nin adaylığı noktasında yaşanan gelişmelerin ardından; CHP’li tanınmış simalardan veteriner hekim Serhan Aydın ve inşaat mühendisi ve müteahhit Burak Alp Ersen’in de aralarında bulunduğu bir grupla önceki gün Ankara’ya gitti.

“SİZLERİ, 25 HAZİRAN’DA ÇANKAYA KÖŞKÜNE BEKLİYORUM !”

Sabaha karşı Ankara’ya varan Tire heyeti, sabah saat 07:30 sıralarında Muharrem İnce ile evinin önünde buluştu. Burada Tire’den gelen partili arkadaşlarını karşısında gören İnce, şaşkınlık ve sevinç duygularını bir arada yaşadı. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı İnce, Göngür’e yakın ilgi gösterdi ve kendisinden başlayan adaylık sürecinde destek istedi. İnce, “Mustafa ağabey, seni parti çalışmaları ile cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yanımda görmek istiyorum” dedi. İnce, ceketi üzerinde bulunan iki rozetten birini çıkarıp Mustafa Güngör’e takarken, “Tire’den gelen misafirlerimi ve özellikle Mustafa ağabeyi 25 Haziran’da Çankaya Köşküne bekliyorum.” dedi.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA                                          

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Güngör’den İnce’nin adaylığına tam destek
Güngör’den İnce’nin adaylığına tam destek
Güngör’den İnce’nin adaylığına tam destek
Yorumlar
Haber Yazılımı