Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 10:44 Bu haber 3342 kez okundu
 
Tire Yoga, 1.olağan genel kurul toplantısını yaptı
Tire Haberi
Tire Yoga, 1.olağan genel kurul toplantısını yaptı

Tire Yoga ve Sağlıklı Yaşam Derneği kısa adıyla“Tire Yoga”,1. Olağan Genel Kurul toplantısını 17 Mart Cumartesi günü yaptı. Dernek merkezi olan Fatih Mah. 50. Yıl Cad. No: 5/2adresinde yapılan Genel Kurul Toplantısının başlama saati 14:00 oldu.

DERNEK BAŞKANI, ‘DEVRİM KOÇ’ OLDU

Kongre ile Derneğin yeni yönetimi belirlendi. Yeni yönetimde; Devrim Koç başkan, Senem Koç başkan yardımcısı Selvet Bilgiç, Kevser Koç ve Evren Uytun üye olarak görev yapacaklar. Denetim Kurulu ise Kudret Hadimlioğlu, Vural Cem Bengisu ve Abdullah Bilgiç’ten oluştu.

“YOGAYI ÖĞRENEN VE BAŞLAYAN BIRAKMAK İSTEMİYOR”

Gazetemize açıklamalarda bulunan Tire Yoga Başkan Yardımcısı Senem Koç yeni dönemde yoga ve pilatesi tanıtmak, öğretmek ve sevdirmek için seminerler düzenleyeceklerini ve farklı eğitim çalışmalar yapacaklarını belirtti. Yoganın henüz yeterince tanınmadığını ancak başlayanların devam etme konusunda oldukça istekli olduğunu belirten Senem Koç, yogaya alternatif olarak bayanların pilatesi de çok sevdiklerini belirtti. Dernek olarakdaha fazla kişiye ulaşmak amacıyla ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler geliştirmek istediklerini ve bu konuda projeler üzerine çalışmalara başladıklarını söyledi. Sadece spor yapmak değil beslenmenin de sağlıklı yaşamın önemli parçalarından biri olduğunu vurgulayan Senem Koç, bu konuda da insanları bilgilendirici çalışmalar yapmayı planladıklarını vurguladı.

İŞİNDE UZMAN

Yaşar Üniversitesi, Yoga Alliance, Yoga Federasyonu ve Pilates Federasyonundan sertifikaları bulunan ve 10 senedir yoga ve pilates eğitimleri alan Senem Koç bilgi ve tecrübelerini Tire Yoga da ilgilenenlerle paylaşıyor. Yoga ve Pilates ile ilgili bilgi almak isterseniz Tire Yoga’ya Fatih Mah. 50. Yıl Cad. 5/2 adresinden ulaşabilirsiniz.  

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı