Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 22:34 Bu haber 11133 kez okundu
 
Genç kadın evinde öldürülmüş halde bulundu
Tire'de dehşete düşüren kadın cinayeti. Üç yaşındaki çocuğuyla yalnız yaşayan genç anne, evinde öldürüldü. Öldürülen annesinin yanında yaklaşık bir gün boyunca yalnız başına kalan küçük çocuğun ağlama sesinin duyulması ile cinayet ortaya çıktı.
Tire Haberi
Genç kadın evinde öldürülmüş halde bulundu

Tire'de esrarengiz bir kadın cinayeti yaşandı. Üç yaşındaki küçük çocuğu ile birlikte yaşayan Müzeyyen Laçin (28) isimli genç yaştaki kadın, evinde öldürülmüş halde bulundu. Küçük çocuğun ağlama sesinin komşuları tarafından duyulması üzerine ortaya çıkan cinayetin, tahminen bir gün kadar önce işlendiği sanılmakta. Bu süre içinde ölen annesiyle bir arada kalan çocuğun büyük bir travma yaşadığı tespit edildi.

3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUYLA YALNIZ YAŞIYORDU

Tire'ye Ankara'dan gelip ve Turan Mahallesi Selvili Mescid Sokak No: 27 adresine yerleşen ve 3 yaşındaki oğluyla burada yaşamaya başlayan genç kadının üç çocuk annesi olduğu, diğer iki çocuğunun memleketinde oldukları öğrenildi.

17-18 YAŞLARINDA BİR GENÇ ŞÜPHELİ OLARAK ARANMAKTA

Öldürülen talihsiz kadının bir süredir görüştüğü 17-18 yaşlarındaki M.B. isimli genç erkek şahsın Tire polisi tarafından aranmaya başlandığı, şuan için kayıp olan bu şahsın şüpheli olduğu ifade edildi. Cinayete kurban giden genç kadının cesedi, detaylı otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

                                                

 

HABER: Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Genç kadın evinde öldürülmüş halde bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı