Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 11:50 Bu haber 10375 kez okundu
 
FLO, Tire Park AVM’de!
Türkiye'nin en iyi ayakkabı, çanta, bot, çizme ve aksesuar mağazası FLO Ayakkabı, büyük indirimleriyle 3 ay ilçemizde hizmet verecek.
Sektör Haberi
FLO, Tire Park AVM’de!

Türkiye'nin en iyi ayakkabı, çanta, bot, çizme ve aksesuar mağazası FLO Ayakkabı, büyük indirimleriyle 3 ay ilçemizde hizmet verecek.  Faik Tokluoğlu Bulvarında bulunan Tire Park AVM'nin zemin katında 29 Haziran’dan itibaren hizmet vermeye başlayan mağaza ilçemizde 3 ay büyük kampanyalarla hizmet edecek. İlçemizde ilk kez hizmet vermeye başlayan bu büyük mağazanın İzmir'de toplam 13 mağazası bulunmakta. Kampanyalar ve mağaza ile ilgili bilgi veren Mağaza Yöneticisi Meltem Nalçacıoğlu şunları ifade etti.

 

“FLO mağazası Tire’de ilk kez hizmet verecek, deneme amaçlı öncelikle 3 ay burada kalma düşüncemiz var. Fakat talep yoğun olursa gelecek zaman için burada hizmet vermeye devam edebiliriz. Mağazamızda şuan 2 kampanyamız ver. Erkekler ve çocuklar için kampanyalarımız 3 al 2 öde şeklinde. Kadınlar içinse 1 alana 1 bedava kampanyamızla her gün yeni ürün sevkiyatı yaparak Tire'de hizmet vereceğiz. Bu kampanya ile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Mağazamızda şuan satılan ürünlerimiz ayakkabı, çanta, aksesuar, ayakkabı bakım ürünleri, çorap ve kerata gibi insanların günlük hayatta sıkça kullandığı temel şeyler... Her gün ürün sevkiyatı yaptığımız için insanlara çeşitlilikten yana bir sorun yaşatmayacağız,  bu nedenle vatandaşlar beğendiği her ürünü alabilecek” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FLO,, Tire, Park, AVM’de!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
FLO, Tire Park AVM’de!
FLO, Tire Park AVM’de!
Yorumlar
Haber Yazılımı