Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 17:56 Bu haber 1488 kez okundu
 
Emekli Olan Efsane Stad Müdürü Kapanışı Kaymakam Tanrıseven ile Yaptı
Yaşamı sporla geçen Tire Stadyumu Müdürü Muzaffer Baybars, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’e veda ziyaretinde bulundu.
Spor Haberi
Emekli Olan Efsane Stad Müdürü Kapanışı Kaymakam Tanrıseven ile Yaptı

Baybars  “Spora Bu Kadar Destek Olan Kaymakam Görmedim”

 

Baybars, “Çok kaymakamla çalıştık ama spora bu kadar destek olan kaymakam görmedim. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

 

43 yılını spora adayan Muzaffer Baybars 1976 yılında Tirespor-Beşiktaş Türkiye Kupası maçında top toplayıcı olarak başladığı spor yaşamına 2019 yılında Tire Belediyesi Stadyum Müdürü olarak noktayı koydu. Tire 1922 ile Nevşehirspor arasında oynanan Play-Off maçından sonra emeklilik dilekçesini veren Muzaffer Baybars, veda ziyaretinde bulunduğu Kaymakam Tanrıseven’ e, Tire’de spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

 

BAYBARS  “SPORA BU KADAR DESTEK OLAN KAYMAKAM GÖRMEDİM”

 

Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i ziyaret eden Muzaffer Baybars, Kaymakam Tanrıseven’in Tire’yi marka kent yapmak için elinden gelen gayreti gösterdiğini ve özellikle spor alanında ilçeye katkısının çok büyük olduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: 

 

“Tire’de ömrünü spora adamış nadir insanlardan biriyim. Bizim aşkımız her şeyimiz Tirespor oldu. Dile kolay tam 43 yıl Tirespor’a hizmet etmek ve her kademesinde çalışmak bana nasip oldu. En güzeli de Sizin gibi spora ve sporcuya önem veren bir kaymakamla çalışmaktan onur ve gurur duyduk. Sizlerde Tire için her zaman elinizi taşın altına koydunuz. Önemli olan insanın anıları ile anılması. Yıllarca Tire Kaymakamları ile çalışma ilişkisi içinde olduk ama Sizin kadar spora destek olan kaymakam görmedim. Tireliler de sizi hiçbir zaman unutmayacak sağ olun var olun.”

 

KAYMAKAM TANRISEVEN  “BAYBARS ÖMRÜNÜ SPORA ADADI”

 

Muzaffer Baybars’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tire İlçe Kaymakamı Hasan Tanrıseven “Muzaffer Baybars,  Tire’de spor alanında hiçbir karşılık beklemeden gönül esasına dayalı olarak yıllarca hizmet verdi. Son iki yıldır kentimizin takımı Play-Off müsabakalarında şansız bir biçimde ikinci lig kapısından dönüyor. Tire’de spora olan katkılarından dolayı Muzaffer Baybars’a teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum.”

 

Ziyarete Muzaffer Baybars’ın yakın arkadaşı Muammer Akyurt da eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emekli, Olan, Efsane, Stad, Müdürü, Kapanışı, Kaymakam, Tanrıseven, ile, Yaptı, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Emekli Olan Efsane Stad Müdürü Kapanışı Kaymakam Tanrıseven ile Yaptı
Emekli Olan Efsane Stad Müdürü Kapanışı Kaymakam Tanrıseven ile Yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı