Haber Detayı
08 Ocak 2021 - Cuma 17:39 Bu haber 2377 kez okundu
 
DENİZBANK’TAN TÜM ÇİFTÇİLERE AVANTAJLI KREDİ İMKANI
DenizBank’ta, 2020-2021 üretim sezonunda da tüm üreticiler yüzde 1,24 faiz oranından başlayan imkanlarla kredi kullanabilecekler.
Gündem Haberi
DENİZBANK’TAN TÜM ÇİFTÇİLERE AVANTAJLI KREDİ İMKANI

Çiftçilerin gereksinimlerine yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, iş birlikleri ve sunduğu finansal çözümler ile üreticinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

“Tarıma destek ülkemiz ve üreticimize karşı sorumluluğumuz”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Tire Şube Müdürü Okşan PARLAK şunları söyledi; “2003 yılından bu yana, Deniz’in bereketini toprağa, toprağın bereketini de çiftçimize, ülkemize aktarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarımın finansmanı konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada da büyük deneyime sahip bankalardan biriyiz. Her türlü tarımsal ihtiyacı karşılayabilecek geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri iş birlikleri ile zenginleştirme hedefimiz kapsamında Tariş üyesi üreticilerimize avantajlı kredi imkânı sunan kampanyayı hizmete almaktan mutluluk duyuyoruz. Milli bir mesele olarak ele aldığımız tarım alanına destek vermeye, üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DENİZBANK’TAN, TÜM, ÇİFTÇİLERE, AVANTAJLI, KREDİ, İMKANI,
Yorumlar
Haber Yazılımı