Haber Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 12:44 Bu haber 3578 kez okundu
 
İYİ bir gelecek, İYİ bir Tire için ilk toplantı
İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı, kurucu yönetimi ilk toplantısını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Atakan Duran’ın liderliğindeki toplantıda, “İYİ bir ülke, İYİ bir gelecek” için neler yapılacağı, ne adımlar atılacağı konuşuldu, yol haritası belirlendi.
Tire Haberi
İYİ bir gelecek, İYİ bir Tire için ilk toplantı

Tire’deki teşkilatlanmasını tamamlayan ve ilk olağan kongresini geçtiğimiz günlerde yapan İYİ Parti’nin kurucu İlçe Başkanı ve yönetimi geçtiğimiz gün ilçe binasında ilk resmi toplantısını yaptı. İYİ Parti İlçe Başkanı S. Atakan Duran’ın liderliğinde toplanan yönetim kurulu üyeleri; parti çalışmaları, ilçe teşkilatının son durumu, ülke gündemi, yaşanan gelişmeler, yaklaşan seçimler ve Tire’deki sosyal ve siyasi durum hakkında görüş alışverişinde bulunarak yol haritası belirledi.

13 KİŞİDEN OLUŞAN DİVAN BAŞKANLIĞI KURULDU

İlk toplantıda, İlçe Başkanı Atakan Duran’ın başkanlığında, 13 kişiden oluşan ‘Başkanlık Divanı’ oluşturuldu. Toplantıda ayrıca büyük çaba ve masraflarla, iyi bir tadilat ve iç mimari çalışması ile dikkat çeken ilçe merkezi binası ile ilgili sohbetlerde bulunulup görüş alışverişinde bulunuldu.

“CESURLAR HAREKETİ, İZMİR’DE İLERLEYİŞE GEÇTİ”

10 Mart 2018 tarihinde İzmir’de yapılacak olan “İYİ Parti İzmir 1. Olağan Kongresi” ile ilgili ilçe teşkilatı olarak yapılan hazırlıkların da görüşüldüğü yönetim kurulu toplantısı ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Duran, “İYİ Parti için İzmir çok önemlidir. Partimizin kurucu dinamiklerinde yer eden bir kenttir İzmir. İYİ Parti Genel Merkez yönetimi içerisinde İzmir’den birçok isim vardır. İzmir her zaman iyi ve yeni hareketlerin başladığı, değişimin ilk hayata geçtiği yer olmuştur. İYİ Parti, ülkeyi iyi ve güzel noktalara taşıyacak cesurlar hareketi olarak, İzmir’de harekete başlamıştır” diyerek, güçlü ve hızlı bir başlangıç yaptıklarının altını çizdi.

‘DİVAN BAŞKANLIĞI’ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Salih Atakan Duran (İlçe Başkanı), Mehmet Emin Cantürk (İlçe Sekreteri), Hayati Okuroğlu (İlçe Muhasibi), İlker Bingül (İlçe Teşkilat Başkanı), Selma Uyan (Hukuk İşlerinden Sorumlu Bşk. Yrd.), Alp Okan (Siyasi İşlerden Sorumlu Bşk. Yrd.), Cafer Tetik (Seçim İşlerinden Sorumlu Bşk. Yrd.), Fikri Tabakoğlu (Medya ve Propaganda Sorumlu Bşk. Yrd.), Ender Çallıoğlu (İletişim ve Teknlojiden Sorumlu Bşk. Yrd.), Serap Ersümer (Eğitim, Kültür, Sanat ve Politikadan Sorumlu Bşk. Yrd.), Gökhan Güngör (Sosyal Politikadan Sorumlu Bşk. Yrd.), İsmail Alıcı (Gençlik Kollarından Sorumlu Bşk. Yrd.), Müjde Dinç (STK’lar, Dernekler ve Odalardan Sorumlu Bşk. Yrd.).

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA  

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İYİ bir gelecek, İYİ bir Tire için ilk toplantı
Yorumlar
Haber Yazılımı