Haber Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 17:25 Bu haber 3155 kez okundu
 
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI TİRE'DEYDİ
Eski Enerji ve Tabii kaynaklar bakanı merhum Ersin Faralyalı’nın oğlu Demokrat Parti İzmir il başkanı Serdar Faralyalı, DP Tire İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI TİRE'DEYDİ

Faralyalı’yı başta DP Tire İlçe Başkanı Hasan Sarp ile birlikte partililer karşıladı.

Burada ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile sohbet eden Faralyalı gazetemize açıklamalarda bulunarak, ''Ben 9 Eylül'de, İzmir için sembolik bir günde İzmir il başkanı olarak atandım. Atandıktan sonra ilçelerimizi ve ilçe başkanlarımızı ziyaret ettik. Bu çerçevede de Tire'ye geldik. Sağ olsunlar partililerimiz bizi kabul edip ağırladılar.''ifadelerini kullandı.

Demokrat Parti Tire İlçe başkanı Hasan Sarp, ''Bugün yeni il başkanımız Sayın Serdar Faralyalı'yı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Parti binamızı yeni tutmuştuk. Bir nevi küçük bir açılış gibi de oldu. Partimizde hizmet etmiş büyüklerimizi de aramızda görmekten dolayı son derece mutluyuz. Tire Demokrat Parti her zaman Tire'de söz sahibi olmuş, yıllarca bu memlekete hizmet etmiş bir geleneğin temsilcileriyiz. Allah nasip ederse millet ittifakının paydaşlarından biriyiz. Tire'de de elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ülkemiz, vatanımız, milletimiz için DP'ye ihtiyaç duyulduğu her noktada biz varız. Tire'de siyaset yapmaktan mutluyuz. Hizmet için her zaman Tire'nin emrindeyiz.'' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMOKRAT, PARTİ, İL, BAŞKANI, TİRE'DEYDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı