Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 09:53 Bu haber 2642 kez okundu
 
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Tire’de iftar yemeğine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2’nci Bölge Milletvekili adayı Hamza Dağ, “Bürokrasi de AK Parti’nin oyunu düşürebilir miyim diye işini yapmayan işini yavaşlatan veya vatandaşı yanlış yönlendiren memur varsa buradan söylüyorum ayağını denk alsın. O memura haddini bildirmek bizim vazifemizdir” dedi.
Tire Haberi
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2’nci Bölge Milletvekili adayı Hamza Dağ, Tire’den art niyetli bürokrat ve memurları sert şekilde uyardı. Seçim öncesi kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan bazı bürokrat ve memurlar hakkında kendisine ve teşkilatlara şikayetler ulaştığını ifade eden Dağ, “Bürokrasi de, AK Parti’nin oyunu düşürebilir miyim diye hastasına bakmayan doktor, işini yapmayan, işini yavaşlatan başını bilgisayardan kaldırmayan veya vatandaşla ilgilenmeyen onu yanlış yönlendiren memur varsa buradan söylüyorum ayağını denk alsın. O memura haddini bildirmek bizim vazifemizdir. Buradan tüm İzmir’e mesajımdır. Ramazan, iftar-sahur demeden büyük bir fedakarlıkla kapı kapı dolaşan bir oy bir oy diyerek oyumuzu arttırmaya çalışan teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz” dedi.

BÖLGE TARIMSAL EĞİTİM VE ENDÜSTRİNİN MERKEZİ OLACAK

Tire AK Parti İlçe Teşkilatı’nın, Öğremenevi’nde verdiği iftar yemeğine İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Necip Fazıl Kurt ve Fatma Nur Gündüzpolat ile birlikte katılan Dağ; Tire, Ödemiş, Bayındır, Kiraz ve Beydağ’ı birbirinden ayırmadıklarını bir kez daha yineleyerek, bölgenin tamamını beraber inşa ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini ifade etti. Tire OSB’ye demiryolu inşa edileceğini ve bölgenin tarımsal endüstri ve tarımsal eğitimin merkezi haline geleceğini belirten Dağ, “Daha düne kadar Belevi yolunu bahane edenler oyuncakları ellerinden alınınca, çamur siyasetiyle kendilerine başka mecralar arıyor. Ama bekledikleri olmayacak. Tire’yi öğrenci kenti yapmak bizim vazifemiz. Bunu zaten yapacağız. Birileri sadece laf üretip engel olmaya çalışsa da buna izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

İFTARA 3 BİN KİŞİ KATILDI                               

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde etkin ve saygın bir dış politika izlediğini kaydeden Dağ, “Bu güne kadar mazlum ve mağdur milletlerin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi. 18-25 yaş arasındaki gençlerin AK Parti ile birlikte sadece seçme değil seçilme hakkına sahip olduğunu hatırlatan Fatma Nur Gündüzpolat, “AK Parti ile büyüdüm. Ülkemizin çektiği sıkıntıları hep büyüklerimizden dinledim. Ülkemiz, 24 Haziran’dan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde şahlanacak” dedi. Bir diğer AK Partili aday Necip Fazıl Kurt ise Türkiye’nin tarihine layık büyük bir devlet olduğunu ifade etti. AK Parti Tire İlçe Başkanı Selman İçelli ve yönetim kurulu üyeleri iftar programına katılan yaklaşık 3 bin kişiyi tek tek kapıda karşıladı. İftar yemeğine, STK temsilcileri de yer aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dağ;, “Teşkilatımızın, hakkını, üç, beş, zibidiye, yedirmeyiz”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Dağ; “Teşkilatımızın hakkını üç beş zibidiye yedirmeyiz”
Yorumlar
Haber Yazılımı