Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 13:53 Bu haber 5843 kez okundu
 
ÇOĞUNLUĞU TİRE’DE ÇEKİLEN ''BU AŞK BENİ ÖLDÜRÜYOR'' FİLMİNİN İLK GÖSTERİMİ YAPILDI
Meddah Mutlu Polat’ın yazıp yönettiği “Bu Aşk Beni Öldürüyor” filminin ilk gösterimi İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde yapıldı.
Kültür-Sanat Haberi
ÇOĞUNLUĞU TİRE’DE ÇEKİLEN ''BU AŞK BENİ ÖLDÜRÜYOR'' FİLMİNİN İLK GÖSTERİMİ YAPILDI

Meddah Mutlu Polat’ın yazıp yönettiği “Bu Aşk Beni Öldürüyor” filminin ilk gösterimi İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde dün yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ilk gösterime ilgi yoğundu. Film kadına yönelik şiddeti konu alıyor.

GELİR “MASAL EVLERİ”NE

Gösterimin ardından sahneye çıkan filmin yapımcısı Ercan Mertbilek gösterimlerden elde edilen kazancın İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan “Masal Evleri”ne bağışlanacağını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise “Bu kadar büyük yürekler, bu kadar usta sanatçılar bir araya gelince herkesin boğazı düğümleniyor. Onlar bu sahnelerde imzalarını atmaya devam etsinler biz elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

TİRE'DE ÇEKİLDİ

Çekimlerinin büyük çoğunluğu Tire'de yapılan film konusunun yanı sıra anlatım biçimiyle de dikkat çekiyor. Film boyunca sahnede yer alan Mutlu Polat filmi sahnedeki meddahlık performansıyla tamamlıyor.

Gösterime İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, eşi Neptün Soyer, kızları Defne Soyer, Tire Belediye Başkanı Atakan Duran ve eşi Necibe Duran da katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇOĞUNLUĞU, TİRE’DE, ÇEKİLEN, ''BU, AŞK, BENİ, ÖLDÜRÜYOR'', FİLMİNİN, İLK, GÖSTERİMİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı