Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 18:12 Bu haber 3244 kez okundu
 
CHP'li gençler köylerde gece mitingleri düzenliyor
Tire Haberi
CHP'li gençler köylerde gece mitingleri düzenliyor

Seçim çalışmalarını Tire Merkezde devam eden CHP Tire Gençliği, Tire’nin köylerinde seçim gününe kadar gece mitingleri düzenleyecek. Sohbet havasında yaşatılacak, seçim heyecanını ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin coşkusunu köylere taşıyan CHP'li gençler seçim gününe kadar köylerde aktif rol alacak.

MUHARREM İNCE’YE DESTEK İSTEDİLER

İlk ziyaretlerini geçtiğimiz günlerde kalabalık bir ekiple beraber Büyükkale ve Alaylı Köylerine çıkarma yapan Tire CHP gençliği,köy sakinlerini bir araya toplayarak, 'Herkesin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’ sloganı ile İnce’ye destek istediler ve CHP’nin parti politikalarını köylülere anlattılar. Aralarında eski CHP gençlik kolları başkanlarından; Bahadır Deniz Öksüm,Lütfü Yalvaç, Görkem Çolak gibi isimlerinde yer aldığı ekipte, konuşmayı grup adına Çolak yaptı.

ÇOLAK, SAHADA NELER YAPTIKLARINI ANLATTI

Çolak, konuşmasında şunları söyledi: “16 yıllık AKP iktidarında Fetö terör örgütü yapılanmasının farkedilmemesini, Fetö terör örgütü ile halkı karşı karşıya getiren iktidarın 'Ne istedilerse verdik'diye kandırılan bir hükümet olduğunu, ekonomi konularında özellikle Dolar’ın yükselmesini ‘Dış güçlerin oyunu’ diyen AKP’nin bu yalanlarına halkın inanmadığını, dış güçlerin oyunu diyenlerin neden dış güçlerle hala mücadele etmediklerini, şeker fabrikaların satılmasını,boşalan 16.544 köyün 2019 yılından itibaren 5 ayrı vergi ödeyeceklerini ve CHP’nin bu duruma son vereceğini,eğitim,sağlık, tarım ve hayvancılık konularına değiniyoruz. CHP'li gençler  olarak, 24 Haziran akşamı tüm köylüleri Tire Orta Parka zafer kutlamalarını yapmaya davet ediyoruz.”

 

HABER:  Yiğit SOYLU 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'li, gençler, köylerde, gece, mitingleri, düzenliyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP'li gençler köylerde gece mitingleri düzenliyor
CHP'li gençler köylerde gece mitingleri düzenliyor
CHP'li gençler köylerde gece mitingleri düzenliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı