Haber Detayı
04 Şubat 2014 - Salı 09:56 Bu haber 1528 kez okundu
 
Çeltikcoğlu köylülerin gönlünü fethetmek üzere yola koyuldu
AK Parti Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu, köy ziyaretlerine hızlı başladı. Birçok köye bundan önce defalarca giden ve halkı yakından tanıyan Çeltikcoğlu, köylülerin gönlünü fethetmek için bir kez daha dağ-ova demeden köy köy gezmeye başladığını ifade etti. Çeltikcoğlu, köylülerin gerek kendisine, gerek Binali Yıldırım’a, gerekse partisine teveccühünün görmekten dolayı memnun olduklarını belirtti.
Tire Haberi
Çeltikcoğlu köylülerin gönlünü fethetmek üzere yola koyuldu

Adayı en son açıklanan parti olan AK Parti, bu durumun dezavantajını ortadan kaldırmak üzere, hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. İlçe Teşkilatı, il merkezi ve genel merkezin hazırladığı seçin çalışması yöntemleri ve planı çerçevesinde, gerek ilçe merkezinde gerekse köylerde çalışmalarını yürütmekte.

Bu kapsamda köy köy dolaşmaya başlayan AK Parti Tire Belediye Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu, partililerle birlikte yoğun tempoda geçecek olan çalışmaların startını da fiilen vermiş oldu. Önceki gün İlçe Başkanı Kamil Yaldız, İl Genel Meclis üyesi Refik Konur ve parti yöneticileri ile program dahilindeki köylere giderek oradaki vatandaşlarla sohbet edip sıkıntı ve isteklerini dinledi.

İçilen çaylar eşliğinde yapılan sohbetlerde, köylü vatandaşlarca dile getirilen söylemler Başkan Adayı Çeltikcoğlu tarafından not alındı. Çeltikcoğlu, köylü vatandaşların kendisine, İzmir BŞB Başkan Adayı Binali Yıldırım’a ve Parti’ye gösterdikleri teveccühün kendilerini de memnun ettiğini söyledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Tire, İlçe, Başkanı, Mehmet, Çeltikcoğlu, köy, ziyaretlerine, hızlı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çeltikcoğlu köylülerin gönlünü fethetmek üzere yola koyuldu
Yorumlar
Haber Yazılımı