Haber Detayı
20 Nisan 2018 - Cuma 16:56 Bu haber 3771 kez okundu
 
“Başarılı icraatlar CHP’yi neden rahatsız ediyor?”
Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mustafa Selman İçelli, Ak Parti hükümetinin icraatlarını anlatmaya edeceklerini söyleyerek açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi
“Başarılı icraatlar CHP’yi neden rahatsız ediyor?”

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mustafa Selman İçelli bazı siyasi parti başkanlarının, Ak Parti’nin yatırımları ile ilgili rahatsızlık duyduklarını ifade ederek açıklama yaptı. İçelli şöyle konuştu, “Vatandaşlarımız uzun zamandır gerek bize gerekse TOKİ’nin Tire’deki taşeron firmasına daire satışlarının ne zaman başlayacağını soruyorlardı. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız basın açıklaması ile de halkımıza bunu gururla ve mutlulukla duyurduk. 2 günde rekor denebilecek bir başvuru gerçekleşmiş. Ziraat Bankası’ndan edindiğimiz bilgiye göre şu ana dek 250’yi aşkın kişi başvuruda bulunmuş” dedi.

ÇALIŞIYORUZ VE BİLGİLENDİRİYORUZ

Bilindiği üzere Başbakanlık Toplu Konut İdaresi 1984 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 818 bin konut yapıldı. Ancak TOKİ 2003 yılına dek 43 bin konut üretti. 2003 yılından bu yana ise yaklaşık 818 bin konut üretildi. İlçemizde de planlanan üçüncü etap TOKİ konutları tamamlanmak üzere. Son etap ile birlikte binin üzerinde vatandaşımız Tire’de uygun fiyatlarla ev sahibi olacak. Siyasal iradenin icraatlarını, yatırımlarını halkımıza anlatmaktan, bilgi vermekten gurur duyuyoruz ve bunu görev biliyoruz. Bazı siyasi parti temsilcileri ‘TOKİ, AKP’nin inşaat firması mı?’ diyorlar. Burada kendilerini ne rahatsız ediyor aslında anlayamadık. İlçemize bir hizmet yapılmışsa ve vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi gerekiyor ise elbette ki bunu yapacağız. Bundan neden rahatsız oluyorsunuz?” dedi.

AK PARTİ’NİN HİZMETLERİ DEVAM EDECEK

İçelli açıklamasında ayrıca, “Biz ülkemiz için yapılan icraatları, sırf kendi iktidarımız tarafından yapıldı diye alkışlamak yerine halka bilgi vermeyi daha uygun buluyoruz. Halkımızın neye ihtiyacı varsa, kentimize ne fayda sağlayacaksa onu yapıyoruz. Biz hedefleri olan bir partiyiz. Halkımız talep ediyor, planlıyoruz ve en uygun zamanda da bunu gerçekleştiriyoruz. İktidar partisinin Tire temsilcisi olarak da halkımızın her sorununda yanında olacak, yapılan her hizmetin de duyurusunu yapacağız. Ak Parti’nin Tire için hizmetleri devam edecek ve bunu halkımızla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

OHAL, TERÖR ÖRGÜTLERİ İÇİN VAR

Muhalefet partisi temsilcilerinin OHAL’in uzatılması ile ilgili basındaki söylemleri ile ilgili konuşan İçelli, “OHAL’in kalkmasını istiyor CHP’nin ilçe temsilcisi. Aynı dili Amerika Dış İşleri Bakanı Sözcüsü Heather Nauert de kullanıyor. OHAL’in kaldırılmasını isteyenlerin başta Amerika olmak üzere kimler olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin zarar görmesini isteyenler ve OHAL’den korkanlar terör örgütleri ile destekçileridir. OHAL terör örgütleri için var. Geri kalan tüm vatandaşlarımız işine gidiyor, tatiline gidiyor ve özgürce yaşamına devam ediyor” dedi.

 

 

HABER:  Yiğit SOYLU 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Başarılı, icraatlar, CHP’yi, neden, rahatsız, ediyor?”,
Yorumlar
Haber Yazılımı