Haber Detayı
12 Şubat 2014 - Çarşamba 09:43 Bu haber 2373 kez okundu
 
Çağlı Salı Pazarı’nda halkla bir araya geldi
MHP Tire Belediye Başkan Adayı Hasan Çağlı, dün Salı Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlara kendisini tanıtan ve destek isteyen Çağlı, gördüğü ilgiden memnun kaldı.
Tire Haberi
Çağlı Salı Pazarı’nda halkla bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Tire Belediye Başkan Adayı olan Av. Hasana Çağlı, dün Salı Pazarını dolaşarak halkla bir araya geldi. MHP Belediye Meclisi listesinde yer alan Ahmet Fatih Okuroğlu ve Ümit Çalışan ile partinin ilçe yöneticilerinden Halil İbrahim Erboy ve Binnur Erzincanlı ile birlikte Pazar yerini gezen, esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet edip onlara kendini tanıtan Çağlı, halktan yerel seçimlerde destek istedi.

Pazarda gördüğü ilgiden dolayı memnun olan Çağlı, zaman zaman keyifli sohbetlerin içinde kendini buldu. Hazırlattığı broşürleri de dağıttıran Çağlı, “Ne AKP, ne CHP tek adres MHP” diyerek, sokaktaki halktan destek istediklerini ve Tire’nin yönetimine talip olduğunu söyledi. Çağlı ile tokalaşarak sohbet eden bazı vatandaşlar, kendisinin çizgisini ve kişiliğini bilip takdir ettiklerini söyleyerek, destek sözü verdiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Tire, Belediye, Başkan, Adayı, Hasan, Çağlı, dün, Salı, Pazarında, esnaf, v
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çağlı Salı Pazarı’nda halkla bir araya geldi
Çağlı Salı Pazarı’nda halkla bir araya geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı